www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuci zensko?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam po meni udariti zensko je najveci greh koji muskarac moze uciniti Crying or Very sad i takvi muskarci sigurno nisu zdravi u mozak jer sam rec zensko treba da te asocira na nesto najneznije na ovom svetu nesto prelepo itd. Mr. Green a ne na nesto na cemu trebas da iskaljujes bes


_________________
 
pauk72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Nov 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad ja nju al ona mene jeste zavezala me za krevet i pocela tuci, ja naivan bio mislio ona hoce da se igra Embarassed
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pauk72 je napisao/la sledeće:
nisam nikad ja nju al ona mene jeste zavezala me za krevet i pocela tuci, ja naivan bio mislio ona hoce da se igra Embarassed


E, bas te zalim! Rolling Eyes

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rade32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Sep 2004
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nikako skroz sam protiv toga,oni koji tuku zene i nisu muskarci i obicno si BiiiiP.
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se...
a ako si jako besan jer te vara sa komsijom...ili kumom....najboljim drugom?garant ti bi puko film....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stamenid brate i u tom slucaju nebi je udario ali bi zato bio druga ili kuma ne zog toga sto me je zena prevarila sa njim vec zbog toga sto me je on zeznuo to je nepostovanje prema meni kao da me je pljunuo u lice da nekazem neki gori izraz a njoj bi reko samo da se pakuje i da pali Mad

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro jutro ULTRA-brate...

Moja mama je imala problematican prvi brak i njen bivsi muz je nekoliko puta upotrebio silu da je ucutkuje, dok se mama moja rastala od njega uzela cerku za ruku i krenula za Nemacku. Na osnovu tok dogadjaja me od malena ucila da nikad u zivotu ne dignem na zenu, jer ce u tom slucaju da mi odsece ruku a u ostalom nebi se nikad usudio da udarim curu neku niti bi mi srce to dozvolilo!
 
sasa407
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 13
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N E M A S A N S E.TO JE ZADNJE STO BI UCINIO.A KADA BI VIDIO DA NEKO UDARA ZENSKO POBIO BI SE SA NJIM BEZ O BZIRAKO JE I STA JE

_________________
Sasa Kajic
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino udarim svoju djevojku malo po dupetu u toku sexa jer to voli Very Happy ,inace nikad nebih mogao udariti zensko
 
trent acid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tuci zensku ?? neeee. mozda ako me napane da je nekako pogodim da se branim...

ej esc, imamo isti avatar ok tvoje su malo vece....
 
shomey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tuci zensku.... uzas... to je najveci kukavicluk koji postoji na svetu...
 
mysterious1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je to istina sto pricate
ali... jeste li culi za poslovicu

koja je slicnost izmedju oraha i zene?
nista ti ne vredi da ih mazis:)


pozz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tuci zensko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 47, 48, 49  sledeća
Strana 3 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon