www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuci zensko?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja poznajem samo jednu osobu koja bije svoju zenu i to skoro svaki dan Rolling Eyes
Ne mogu da opisem koliko je to ruzno. Ne znam sta bi uradila da me decko bije.
Sad bi rekla da bih ga ostavila ali ko zna. Nisam u toj situaciji.


 
nale21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 3
Mesto: svilajnac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada se neko voli nema razloga za tucu i ostale stvari.jel sam u pravu?
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roberto-NS je napisao/la sledeće:
N I K A D !!!

Mnooogo vise devojku boli kada joj samo okrenete ledja i ostavite onako da stoji sam a ko poslednje g... ako je bas to i zasluzila.
Cak i ako bi me devojka udarila.....hmmmmm....ne mogu jednostavno da dizem ruku na nju.....to mi je jako nisko i kukavicki!


Slazem se sa tobom u potpunosti Very Happy
 
Admir_85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Sep 2008
Poruke: 2
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem da bi nekad udario zensko, ali nikad ne reci nikad... Znam za slucajeve gde kad bi ubio zensko ne bi joj vratio za ono sto je ona uradila.

_________________
...voli i bices zajeban, zajebi i i bices voljen...
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
N I K A D !!!

Mnooogo vise devojku boli kada joj samo okrenete ledja i ostavite onako da stoji sam a ko poslednje g... ako je bas to i zasluzila.
Cak i ako bi me devojka udarila.....hmmmmm....ne mogu jednostavno da dizem ruku na nju.....to mi je jako nisko i kukavicki!


I ja se slazem sa tim. Jedan lik se osvetio devojci tako sto je pozvao na pice i rekao da on casti. Otisli su na pice, on narucio kao i obicno 2-3 viskica, rekao je kako mora do kola da uzme mobilni. Ustao i otisao. Vise nikad mu se nije javila. Twisted Evil

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nema sanse!!!nikad i nikako da me povredi i da se osecam kao poslednje g... nikad nebih ni pomislio na to...

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
nl99pk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 21
Mesto: Thessaloniki

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, grozim se chinjenice da neko moze da udari zensko... chak sam se u jednom navratu potukao na ulici sa tipom koji je tukao curu... ali da ne budem bash andjeo, i ja sam jednom prilikom izudarao zensko, ne brinite se, zasluzila je i mnogo vishe od batina, da budem precizniji moze da bude srecna shto je samo sa tim zavrshila...

_________________
evo jednog mog mixa
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaš kako ništa se nemože desiti bez povoda.ali jesam znao da opalim šamarčinu .
ali sve sa zaslugom.mada sam protivnik nasilja nad nežnijim polom ali tada je bila situacija napeta.mada mi je posle bilo žao(fora đe mi je žao) .ali brate zaslužila je više od šamara.
svi mi znamo kako to zna da počupa živce.mislim na žene kad počnu da zvocaju pa neznaju gde je kraj.a ja tad bio mlad lud,pa ni da je dobila batine u to vreme me nebi ništa čudilo.
a to je bilo pre 10-tak godina.i te ribe ću se sjećati uvek .
ali i ona mene.a pogotovo lik sa kojim je bila.
mada sad na svoju suprugu nikad nebih pomislio da dignem ruku na nju.
jer ona je nešto posebno.znamo se dugo da nebi znali šta jedno drugom smeta.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Unstoppable
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2007
Poruke: 20
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi udario nikad zensko nemam srca a ni jedna me nije isamarala do sad Very Happy
 
~KARUDIJAN~
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 1071

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre bih sebi ruku otkinuo....pa kad bi doslo do toga mislim da bi pre bio na sebe ljut i sebe bi voleo da izudaram sto sam uopste dozvolio da dodje do toga i te situacije

_________________
What we do in Life Echoes in ETERNITY
 
slobodanr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 24
Mesto: Petrovgrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nl99pk je napisao/la sledeće:
Iskreno, grozim se chinjenice da neko moze da udari zensko... chak sam se u jednom navratu potukao na ulici sa tipom koji je tukao curu... ali da ne budem bash andjeo, i ja sam jednom prilikom izudarao zensko, ne brinite se, zasluzila je i mnogo vishe od batina, da budem precizniji moze da bude srecna shto je samo sa tim zavrshila...


I ja sam se jednom prilikom dok sam bio u obliznjoj varosici na rodjendanu potukao sa momkom koji je lupio samar devojci...To je puklo cela ulica je zvonila i ja to iskreno nisam mogao da gledam,devojka zaplakala,ponizena,on glumi bitangu,a Ja prisao i vratio mu za onaj devojcin samar,momak ucutao Wink

_________________
Ziv je Draza umro nije...dok je Srba i Srbije ! ! !
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hrabro nema šta,samo treba da znaš jednu stvar da se ne petljaš u tuđe probleme,jer lako može da se nastrada...A nemožeš da znaš dali je neko zaslužio šamar ili ne...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tuci zensko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  sledeća
Strana 47 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon