www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuci zensko?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
vidovic64
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 24 Mar 2009
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:
Hrabro nema šta,samo treba da znaš jednu stvar da se ne petljaš u tuđe probleme,jer lako može da se nastrada...A nemožeš da znaš dali je neko zaslužio šamar ili ne...
нисам никад ударио женску особу али се не петлам у туђе ствари свако има свој приступ и своје разлоге


_________________
ВИДОВИЋ64
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad udario zensku osobu, cak nisam ni pomislio na to da bi je udario, jer tko smo mi da presudjujemo da je netko zasluzio samar zbog nekog postupka, treba biti hrabar i na sve probleme reagirati smireno...

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
srbin95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 06 Feb 2009
Poruke: 20
Mesto: Somewhere in world

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 13, 2009 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne bi udario zensku osobu,a za te frajere koji hladnokrvno tuku svoje zene treba skloniti,pa njih tuci tuci i tuci New Evil ... Dok se ne opamete... Udariti zenu a mene znaci biti obican kukavica... Exclamation Exclamation

_________________
Od prvog casa zivota svog,
Od trena kada sam ugled'o dan
U glavi se mojoj misao javlja,
Da zivim za Partizan...

Na kraju sveta da igra Partizan,
On nece nikada ostati sam,
I svako ce od nas ponosno reci,
Za njega zivot cu da dam:

'Racunajte na nas!
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih udario zensku osobu...a pogotovo ne devojku, a ti likovi sto udare zenu su po meni debili...
Suprostavio bi se svakome da vidim da na ulici tuce zenu ! ! !

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Krtza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada, jer sve se moze recima zavrsiti...
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2009 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zensko treba tuci... i to dok je jako malo.. dok je dete... da zna sta sme a sta ne.... da ne pravi gluposti u zivotu kasnije, kada odraste.... i kada savremene vaspitne metode podrazumevaju dijalog....

Jer priroda zene je takva... da vecina zena svaki samar vidi kao licnu satisfakciju (govorim za one lose zene i ako ne opravdavam nacin).... Medjutim... psa nikada ne treba drzati na lancu.... bolje je da ode cim oseti nezadovoljstvo i los tretman nego da bude tu i stvara nam lazni sliku bezbednosti..... valjda ce neko razumeti....
 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,nikad ne bih udario zensko.Potrudio bih se da nedopustim da dodje do toga,mada poznajem dosta parova i dosta brakova,koji mlate zenu cesto,a zene kazu da su to zasluzile ili da im se to svidja,sta ces ima nas svakakvih???

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
CroFoX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jun 2009
Poruke: 5
Mesto: Slatina

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 13, 2010 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost kao klinac nagledo sam se svega u obitelji i reko sam sam sebi da uzivotu necu dignuti ruku na bilo koju curu,do sada nisam nadam se da niti necu...
 
djomlaRS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Jul 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je sa neke strane pogresno uraditi,ali one su se danas okurazile pa misle da mogu kao muskarci tj one zahtjevaju ravnopravnost izmedju polova...pa ako vec to zahtjevaju zasto ih ne bi smo mogli udariti...jos ako te voli kod nje ces steci postovanje i nece te smjeti zaje*avati..to je moje misljenje..

_________________
"u srbina srce preveliko,ne moze ga unisti niko"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Okreni joj samo leđa i idi, to je za svaku ženu najveći udarac koji može dobiti. Osoba koja je napisala post iznad mene neka sebi nikada ne dopusti takve stvari u životu ("Moć podsvesti", sjeti se), i uvijek nauči kontrolisati kako pozitivne, tako i one razorne emocije. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Okreni joj samo leđa i idi, to je za svaku ženu najveći udarac koji može dobiti. Osoba koja je napisala post iznad mene neka sebi nikada ne dopusti takve stvari u životu ("Moć podsvesti", sjeti se), i uvijek nauči kontrolisati kako pozitivne, tako i one razorne emocije. Very Happy


Pametno... nema sta da dodam...
Nekad se sklopimo 100% a nekad u minus Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikada udario zenu...ne moze ona mene toliko da iznervira, ili nanese pakosti,
da bih to uradio. nekad davno dok sam bio mlad, neke zene su me povredile.
ponekad sam dolazio u iskusenje da ih lupim.
ali, nisam...malo sam poradio na sebi, od mutavog zabca,
ispade nesto drugo...pa od tada, rijetko sam ja taj koji bude povredjen...
a, zene, pocesto dolaze u iskusenje da mene lupe...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tuci zensko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  sledeća
Strana 48 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon