www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vladicin
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
gago96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 9:35 pm    Naslov poruke: Vladicin Na vrh strane Na dno strane

Evo, ovako, primetila sam da su gradovi Juzne Srbije manje zastupljeni na sajtu. Pa sam ja odabrala jedan mali, lep gradic, koji se nalazi na magistrali za Makedoniju. Pa ako neko i nije bio u Vladicinom Hanu, sigurno je prosao kroz njega, sto kad je isao za Makedoniju, ili Grcku...
Kako god, ako neko ima neko misljenje o ovom gradicu, moze ga zabeleziti ovde....
Pozdrav. Maja


 
redstar60
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 27

burkinafaso.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad je preterano; sluzio sam vojsku u Surdulici, pa mi je Vladicin Han poznat, ali nije nesto narocito...

A po prilici je Surdulica bas fino mesto, nepunih 20ak kilometar udaljeno od Vlasine...priroda, milina...

Mislim da Srbija ima stvarno jos
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redstar60 je napisao/la sledeće:
Grad je preterano; sluzio sam vojsku u Surdulici, pa mi je Vladicin Han poznat, ali nije nesto narocito...

A po prilici je Surdulica bas fino mesto, nepunih 20ak kilometar udaljeno od Vlasine...priroda, milina...

Mislim da Srbija ima stvarno jos


Ej, Zvezdas, sta ti znaci ovo, *grad je preterano*?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bila nikada,ali sam cula jako lepih stvari jer sam se na jednom putovanju srela sa folklorom iz vadicinog Hana...jedino sto mogu doprineti, jeste kratko predstavljanje fabrike papira i ambalaze Embarassed Wink
Akcionarsko drustvo Fabrika omotrnog papira i ambalze "Vladicin Han" - Vladicin Han, sa sedistem u Vladicinom Hanu, osnovano je 1961. godine.Izgradnja fabrike papira i poluceluloze je trajala do 1964. godine.Probna proizvodnja je zapocela marta 1964, a redovna 4 jula 1964. Fabrika ambalaze je gradjena od 1967. do 1968. godine,a pustena je u proizvodnju 1969 godine.
Vladicin Han je jedan od sedam gradova u Pcinjskom okrugu, medju kojima je glavni centar Vranje. Nalazi se na obali Juzne Morave, uz put koji vodi od Beograda do Atine preko Skoplja i Soluna, na oko 80 kilometara od makedonske granice.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)


Poslednja prepravka: pinkie datum Pon Nov 21, 2005 9:59 am; ukupno izmenjena 1 put
 
GoSS QuEEn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da znam za Han, bila sam nekoliko puta na bazen tamo...strava... Posto sam ja iz Juzne Srbije, ti gradovi su mi veoma poznati, iako sada trenutno ne zivim u Srbiji.

_________________
...iF i LiSTen tO THe SoUnD oF wHiTe, SoMeTiMeS i'LL HeAr YoUr sMiLe aNd bReAtHe YoUr LiGhT....
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fino mestashce,igrom sluchaja,sam cesto boravila u Surdulici,kod prijatelja svako leto,i za onoliko malo mesto je poprilichno uredjeno i sredjeno!Han je malo vishe industrijski(koliko je to moguce za taj deo Srbije),i pre bombardovanja se itekako moglo sto sta videti!!!cujem da su obnovili onaj most,bila sam te godine(99),ono je bila tuga!ao sto neko reche Vlasina je blizu,i mislim da je to jedno od najneiskorishcenijih mesta u Srbiji.Ima toliko potencijala,a toliko malo se radi na njemu!


A i gde bi Karic pocheo sa lopovlukom da nije Hana Mr. Green
 
redstar60
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 27

burkinafaso.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to sto sam napisao...gradic jedva, grad nikada... :wink:



[quote="majas"][quote="redstar60"]Grad je preterano; sluzio sam vojsku u Surdulici, pa mi je Vladicin Han poznat, ali nije nesto narocito...

A po prilici je Surdulica bas fino mesto, nepunih 20ak kilometar udaljeno od Vlasine...priroda, milina...

Mislim da Srbija ima stvarno jos[/quote]

Ej, Zvezdas, sta ti znaci ovo, *grad je preterano*?[/quote]
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Surdulica....a? Racionalno trosite misli....please.
Evo i ja da doprinesem malo ovoj temi.
Imam malo slika, koje i nisu bas nesto narocito dobre, ali posluzice dok ne nabavim nesto bolje.
edit by pinkie(ovo moze u jednu poruku, pozz) Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majas je napisao/la sledeće:
Evo i ja da doprinesem malo ovoj temi.
Imam malo slika, koje i nisu bas nesto narocito dobre, ali posluzice dok ne nabavim nesto bolje.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos jedna slicica o ovom gradicu, nazalost porusena je, ali pogledajte....
 
juznjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep gradic Smile

Nego, Majo, treba mi tvoja pomoc. Pokusavam da nadjem prijateljicu koja je iz Vladicinog Hana. Zove se Tanja Stankovic, studirala je anglistiku u Nisu, a sada zivi negde u Norveskoj. Bio bih ti do neba zahvalan kad bi nasla njen email ( ako ga nadjes pusti PM )
 
VeryDarkAngel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Vladicin Han-Ko zna gde je...... Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjena u Surdulici i zivela tamo dugo.
Posto je oduvek postojalo rivalstvo izmedju Surdulice i Vladicinog Hana moram reci sve najlepse o Surdulici. Za koji dan postavicu i nekoliko slika.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Vladicin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon