www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vladicin
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mora da je negdje u Srbiji
a inace nikad nisam cula za ovaj grad


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost jako je malo podataka o opstini vladicin Han a vidim ne javljaju se ni stanovnici da ponesto dodaju te mogu samo priloziti jos po koju sliku za sada

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Re: Vladicin Han-Ko zna gde je...... Na vrh strane Na dno strane

VeryDarkAngel je napisao/la sledeće:
Ja sam rodjena u Surdulici i zivela tamo dugo.
Posto je oduvek postojalo rivalstvo izmedju Surdulice i Vladicinog Hana moram reci sve najlepse o Surdulici. Za koji dan postavicu i nekoliko slika.


Kakvo rivalstvo?????
Ja sam iz Vladicinog Hana pa neznam za to ! Confused Confused Confused

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vladicni han je predivno mesto..bazen u vladicnom hanu je stravaa..iako nije bas neko veliko mesto,mnogo je lepo...Takodje i surdulica... Wink
 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam na kosarkaskom kampu "Simba" u Vladicinom Hanu ;p.Mogu reci da je grad predivan Smile
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vladicin Han je stvarno prelep gradic..ljudi su divni Smile Smile Smile ..uvek volim da odem tamo..

..evo josh malo slicica..

sportski centar aka park KUNJAK






gimnazija u Vladičinom Hanu




centar grada




novi most





Vranjanka je napisao/la sledeće:
Vladicni han je predivno mesto..bazen u vladicnom hanu je stravaa..iako nije bas neko veliko mesto,mnogo je lepo...Takodje i surdulica... Wink


mislis ovaj bazen Very Happy


_________________
 
BeliDjavo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Sep 2006
Poruke: 3
Mesto: Vladicin Han

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ja sam iz Vladicinog Hana i mogu da vam kazem nekoliko stvari o njemu.
Han je po meni lepse i malo bolje mesto od Surdulice, prijatnije i lepse za nacne izlaske ma takoreci za sve, samo sto je Surdulice jedno cetri puta ekonomski jaca od Hana.Rivalitet izmedju nas postoji od davnina ali nam ne brane da se sa njima druzimo(pa nisko toliki ekstremisti).
Do pre neke godine sam uvek pitao ljude sta traze ovde i kako moze da im ovde bude zanimljivo dok nisam ni sam video nase pogodnosti.
Na nekoj nezvanicnoj listi u Blicu sam video da je Vladicin Han na
prvom mestu po prodaji alkohola(po glavi stanovnika sto i jeste tako),i takodje prvi za 2004 po broju samoubistva(ja sam vec poceo da vas malo odvracam od Hana Izvinjavamo se).Danju tu je nas sportski centar sa bazenom i to je to od centra.Blizu je i planina kukavica sa dva prelepa planinarska doma(Sabor Izvidjaca Balkana 2005),jovacko jezero(skoro je bila tamo grupa iz Francuske)tri manastira i mnogo prelepih reka.
Nocu mozete ici bilo gde po centru grada od opijanja na tribinama na Sportskom centru do mnogo kafica.
Nas danasnji brendovi su Folklorni ansambl"B.Nusic",Simba basket kamp,Boban Markovic,i naravno FK Morava ciji sam vodja navijaca tj BelihDjavola, dok smo ranije pre 20,30 godina imali streljacki klub, klub kajakasa,milion drugih organizacija,samo nas je jbe sto od tada nemamo dobrog predsednika opstine da se malo potrudi pa i da on sam vidi koje su predispozicije ovog malog gradaica na jugu Srbije, za jedno desetak godina bicemo poznati dosta u Srbiji pa i sire.

P.S. Kome god je merak da svrati u Han neka mi se slobodno javi dajem besplatno prenociste i garantovan vam je nezaboravni provod.

bazen se sad zajedno se sportskim centrom i stadionom renovira,a Dom Omladine je propao nacisto tako da nemamo ni bioskop koji je 2000 bio najmodernije u Yugoslaviji pa i sire(prvi na balkanu sa Dolbi Ozvucenjem).
Toliko.


[Edit by Car Dusan-Silni: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je ''GRAD'',nebih ni ja rekla da je bas grad ali ok...vise kao nesto Selo...nije ni vranje bolje:-)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Vladicin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon