www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milica Jakovljevic, Mir-Jam
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
obicnadjevojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 24 Dec 2007
Poruke: 8
Mesto: Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 13, 2009 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su sve njene knjige extra, naravno kad sam nepopravljivi romantik. Svaki put kad procitam njenu knjigu zalim sto ne zivim u vremenu kad su moralne vrijednosti nesto znace. Divan je i stil pisanja, pun njeznosti i romantike. Ali, naravno ukusi se razlikuju, razmisljanja i MODA, pa je sve to sada nekako OUT. Prava ljubav i njeznost AUT! U kakvom mi to svijetu zivimo!!!!!!!!!!!

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njene knjige su obelezile moje tinejdzerske dane , i zaista bih svim tinejdzerima preporucila da procitaju njene knjige,mislim da mogu pouku da izvuku iz njih...dok ovim starijim ne bih preporucila Mr. Green ...prerasli su Mr. Green ...
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Davno je to bilo kada sam procitala sve njene knjige
heh bas kao tinejdzerka...takodje preporucujem svim tinejdzerima
a eto isada se podsetih uz pomoc serije "Ranjeni orao"
simpaticno Wink

_________________
vera,ljubav,nada
 
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne zna neko slucajno gdje bih mogla skinuti knjigu `Ranjeni orao` u pdf-u ?

_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

antonela je napisao/la sledeće:
Da ne zna neko slucajno gdje bih mogla skinuti knjigu `Ranjeni orao` u pdf-u ?


postoji tema na kojoj se ostavljaju linkovi do knjiga u pdfu...evo je Arrow ovde...malo vise paznje bih molila

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje im se vracam s vremena na vreme

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad citala.vjerovatno cu procitat kad stignem, pa cu vidjet kakav ce dojam ostavit.
 
mimabaka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo jedne noci na jadranu

Otmica muskarca
 
miljanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2007
Poruke: 11
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 28, 2010 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko linkove sa kojih mogu da se skinu njene knjige?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 28, 2010 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitala sa nekih 12-13 godina i to sve i to sve u jednom hdahu, maštala o vječnoj ljubavi poput njenih junakinja i tada mi je to bilo zaista nešto posebno, Od tada ih više bisam ni uzela u ruke, jer su krenule neke ozbiljnije i sardžajnije knjige, a sa odrastanjem prestala sam biti toliki romantičar. Svijet je u njeno vrijeme imao takav i moral i predrasude, što je danas izgubljeno, a pojedine tinejdžerke bi se možda i nasmijale na njene likove i razmišljanja tadašnjeg vremena.Neke možda i ne, treba da prosude i same. Nije ih zgoreg pročitati i pobjeći u možda malo ljepši svijet ljubavi, nego je to danas, ma šta poslije o tim knjigama mislile i rekle. Književno, knjige nemaju veliku vrijednost, niti znamenite riječi i misli, tek odraz života tadašnjeg vremena i ljudi koji su u njemu živjeli. Ali treba upoznati i Srbiju i njene običaje u to vrijeme, kada su se poštovale određene ljudske vrline, a strogo osuđivale ružne i zle misli i nakane.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 10, 2010 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su bile interesantne u tinejdzerskom periodu, ali nisam sigurna kako bi ih doziveli danasnji - moderni devojcurci. nisam uocila kod ovih generacija preteranu dozu sentimentalnosti, a ne znam da li ce razumeti ni ondasnje moralne norme i drustvena pravila.
odrasli koji to sada citaju, haravno, hoce.
mislim da su njene socijalne pripovetke cak bolje od romana.
 
snnex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Apr 2010
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 04, 2010 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram priznati da su njene knjige neobicne za danasnje vrijeme, ali to nije razlog da se ne procitaju. Ne mora se u knjizi sve svima svidjati. Meni se npr, posebno dopada sto opisuje odredjeno vrijeme na ovim prostorima, obicaje, sam zivot.
pozeljno je nekada procitati i nesto tako romanticno i sladunjavo, cisto da ne okamenimo previse. Inace mi se svidja `samac u braku`, ali i `otmica muskarca`.
procitala sam sve.

_________________
svi putevi nekuda vode...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Milica Jakovljevic, Mir-Jam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon