www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vremena provodite ispred televizora?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Samo da znate da sam cool
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Koliko vremena provodite ispred televizora? Na vrh strane Na dno strane

U Srbiji je dosad zabelezeno da u toku 24 sata 82% stanovnistva provodi sate ispred televizora.U svakom smislu,to i nije bas najbolje za narod.Uglavnom su to deca i stariji ljudi,odnosno oni koji nemaju sta da rade,nemaju preca posla.Dok onih ostalih 18% radi i muci se da zaradi,ostali ostali se druze sa jednom obicnom kutijetinom punom kablova.Sada je doslo vreme da se upitate:Da li ste i vi ovisnik o toj kutiji ili spadate u onu radnu gomilu od 18%?
Besposlicarima(bez uvrede) se preporucuje da se bave sportom,odlaze u prirodu,jednostavno da se zanimaju necim korisnim,zanimljivim!NE moze DA skodi,vredi pokusati,verujte!


 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja TV gledam 15 minuta dnevno ali zato u kompjuter buljim 10 sati i znam da to nije zdravo ali takav mi je posao. Jedino da idem negde u planinu da čuvam ovce i grickam slamčicu da bih sačuvao oči... 8)

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno si u pravu.To je zavisnost,kao i svaka druga.Jako losa za ovisnika.Ja nikad ne provedem vise od 1-2 dnevno ispred tv,ali kao i N_E_R_O_N i ja buljim u monitor previse Sad
Ako je za utehu ima mnogo gorih od nas(npr.Amerikanci) Wink
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

McDonalds+TV+Kompjuter=tipičan debeli Amerikanac Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
dj_car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Apr 2004
Poruke: 12
Mesto: Mengeš =)

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1 sat
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa obicno mi je tv upaljen preko celog dana ali ga gledam nekih sat dva zavisi, odgledam prijatelje i neki film ako me bas zainteresuje ostalo i ne gledam

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su i tv i comp upaljeni od jutra do sutra bez obzira na to da li nesto gledam ili ne. Zavisnost pa to ti je...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta vremena provodim...
uglavnom uvece kada nisam za kompjuterom.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TV mi je upaljen samo za vreme serija (Simpsons, Love & Marriage, Friends, etc.) i za vreme filmova. Ali zato za kompjuterom provedem vise od triplo vremena provedenog pred TV-om. Kad je takav posao. Sta cu?! Smile Smile

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
kombinacija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 36

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jako malo!!! samo tekme se gledaju!!
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TV obicno malo pre spavanja, a dok zaspim treba mi obicno 2-3 sata.
Inace na TV-u gledam samo serije poput Simpsonova, South Park (kad je bio),
eventualno nesto drugo zanimljivo ako naleti...
Rolling Eyes

_________________
Coool...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda oko sat vremena, ne više, više volim da slušam mjuzu...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Koliko vremena provodite ispred televizora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon