www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vremena provodite ispred televizora?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne gledam televizor. Jedino kad jedem(ako je dem u kuhinji) pogledam i to je to Mr. Green


_________________

 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sat-dva
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako malo. Na vrh glave 3 ure-4 Confused
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo, vrlo malo...desi mi se da ga po nekoliko dana uopste ne upalim ili da eventualno pogledam vremensku prognozu...u poslednje vreme jedino sto gledam tj slusam je muzika...lepo pustim vh1, pojacam kao sumanuta i idem svojim poslom Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Ned Feb 24, 2008 9:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno puuuuuuuuuuuuunoooooooooo ucim pa bas g ai ne gledam.............ali obicno najmanje 6 sati dnevno blenem u tv

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1,2,3,4 Neutral
Zavisi sta kad ima zanimljivo
 
ivica_bez_marice
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 05 Maj 2007
Poruke: 271
Mesto: germany

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo kad je prenos nekog sportskog dogadjaja...
 
loshMI88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, u proseku provedem neki 3h dnevno pored Tv-a, ne smatram sebe zavisnikom, ali spadam u grupu lencuga. Laughing
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm....ja extremno malo gledam tv.....Znaci desi mi se da ga ne upalim po mesec i vise dana....jednostavno se ne setim....ali ovih dana kako sam na raspustu kada nemam nista da radim gledam zanimljive emisije i serije.... Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne provodim puno ispred tv-a ali zato sam za komjuterom isuvishe Mr. Green

_________________
vera,ljubav,nada
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo ga jako gledam,mozda kada ima neki dobar film...

_________________
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja stvarno jako malo gledam tv....desava se da ga ne upalim po nedelju dana.....zaista....nemam naviku niti obicaj da ga ukljucim iz dosade i gledam sta ima...kao prevrcem kanale i to....
gledam jedino ako znam da ima neka dobra emisija ili film,ostalo me ne zanima... Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Koliko vremena provodite ispred televizora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon