www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vlado Georgiev - Nisam Ljubomoran
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno!Sve isto pa i ova pesma cuo sam je,nije bas nesto,sve isto isti stil, monotonija.Treba malo da menja,to mu fali. Wink Razz

editovala vecadok


 
Bewrek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno je da su mu sve pesme pomalo sablon, ali neka se ne zaboravlja da je medju prvima koji je "presekao" dotadasnje muzicke trendove i prvi napravio nesto novo i drugacije! Zbog toga ga cenim i postujem.
Sto se novog singla tice, ok je, njegov fazon, mada ume i bolje.
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Meni je pesma super. To je za mene njegova najbolja pesma.


Ma daaaaaaj!? Po cemu je najbolja majke ti? ISTA je kao i sve druge, samo se text razlikuje.....

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ludilooo pesmica mi je skroz hit i jako me asocira na more odlepim kad je cujem

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
ZORANPLL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 117

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 137

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlado, na zalost, polako ulazi u "standardne" price muzike ovih prostora. Dobar prvi album, drugi tek na momente, a ovaj zadnji singl potpuna, blijeda i prazna kopija "pop" muzike "na kilo"! Zao mi je, volio sam njegov zvuk. Nadajmo se da je ovo uradjeno, ipak, radi novca! Mozda ce treci album donijeti onog starog Vladu G.!
 
scooby-doo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Хе хе...
Управо слушам поменуту пјесму.
Што би се човјек патио да прави неке дубокомислене пјесме кад већ глупи и плитки стихови добро пролазе?

Па још ако има добар шаблон...

У сваком случају, пјесма је права љетња - лежећа.

Laughing

_________________
Синоћ сам се напио. К'о свиња, каже се...
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma super pesma

evo i ja je sad slusam po ko zna koji put danas Very Happy

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo recimo ova pesma Sergeja Cetkovica "Pogledi u tami" je bas super pesma! Mnogo mi se svidja. Prelepa balada i nikako se ne svodi na sablon!

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bezveze...svaka pjesma mu ima istu melodiju isti arazman.....ma monotonija....samo druge rijeci na jednoteistu melodiju .....past ce i on brzo ako ne poduzme nesto i ne uradi nesto dobro za promjenu

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina je da su mu sve pjesme na isti kalup, ali to je njegov stil, i ako vam se svidja jedna svidjace vam se SVE!!! Dakle, on kao pjevac je odlican, a pjesme su mu fenomenalne!!!

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

decko to nije stil! to je pokusavanje prodavanja vec prodatog!
stil je nesto drugo....ljudi koji imaju stil su prepoznatljivi u sentisu kao i u najdinamicnijoj pjesmi!
a promjenut dva tona u melodiji i ostavit isti arazman samo nalijepit druge rjeci(po meni nedovoljno dobre) i to uradit 15 puta za redom nije stil ni najmanje vec nedostatak ideje i neznanje...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije lose ,zali treba vec da pocne da menja malo stil muzike.Ako izda jos ovakve stvari mislim da ce poceeti da je dosadan,ali i ovo sad moze da prodje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Vlado Georgiev - Nisam Ljubomoran Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon