www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vlado Georgiev - Nisam Ljubomoran
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
kraguj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 51

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam...Prethodni album je bio znacajno bolji od ovog singla...Pesme tekstualno veoma dobre, sve ljubavne varijante pokrivene...Nisam ljubomoran mi nekako zvuci sklepano...Letnji hit uradjen na brzinu...Tekst je prilicno banalan po meni...


_________________
Najlepsa je stvar pobediti sebe samoga
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja melodija, a i text je OK, posebno ono:

"kad igras rusis svo pice sa stola..." Very Happy

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
akki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem to sto pricate sablonske pesme kao i uvek... po vama su onda i mnogi svetski bendovi i pevaci radili i rade na sablon... jednostavno to je njegov stil... a te price samo menja reci su stvarno smesne...
Sto se tice ovog singla... letnja pesmica, jednostavna melodija sto je sasvim normalno za letnji hit... to je najslusanija pesma, a ja ne pamtim kada se neka pesma toliko vrtela i koja je stvar za kratje vreme napravila toliki bum... Wink
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije smesno i ne vidim sta ne razumes?!
Pesma je prosek i ista kao i sve njegove pesme, kao sto je i spot isti kao za "Andjele".... (ne identican, ali previse slican).
A sablonski je zato sto se uhvatio jedne te iste melodije i samo vrti reci (u ovom slucaju mnogo slab text).
I don't like it! Rolling Eyes

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto ne uporedis "Jedina" i "Zagrli"? Ili "Zenu bez imena" i "Cutanje"? Ako ces vec brze, onda npr. "Ljubomoran" i "Bumerang"? Ne razumem zasto svi pricaju o Vladinom "sablonu" kad covek ima takav stil, a ovo je druga pesma koja je u tom latino fazonu! To je daleko od "sablona"!

ovo nije tema o Goci Tržan
editovala vecadok

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh, nesta de mi poruka....
No nema veze.
Ko je stigao da procita, stigao.
Nemam nista protiv Vlade, neka ga slusa kome se svidja.... i ja ga ponekad poslusam, ali ne cesto i ne vise od 2 pesme zaredom.

pozz

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlado lepo peva, lepo izgleda, a i spotovi su mu najbolji.
 
Samsung000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najbolji kompozitor,pevac...na nasoj estradi....Bez konkurencije a to je i ovom pesmom pokazao !!

....Svi te gledaju, svi bi da te imaju.... Wink
 
Wulfman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2005
Poruke: 41
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je ok,ali je imao i bolje pesme....
To je moje mishljenje!!!! 8)
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve njegove pesme su iste, to je cinjenica ali prijatno me je iznenadio sa Nisam ljubomoran koja je pravi letnji hit. Sve pohvale za nju i nadam se da novi album, kada ga bude, nece biti onako smoran kao prethodni.

editovala vecadok

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda gresim....ali ova pesma me podseca na neku prethodnu mozda "Andjele"...ili...ne znam...nekako su mi sve njegove pesme na isti kalup...ova pesma je vesela...Napokon on u svakoj pesmi tuguje i....tako to sve su nekako...pateticno-pacenicke....
Ova pesma mi se svidja-skroz je super!!!
5-petica Wink

editovala vecadok
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao pa ne znam sta da kazem ... pesma me je jako brzo smorila, nepotrebno je onoliko vrete na TV-u a pesma to ne zasluzuje. A ni spot nije nista specijalan, slican je ko' "Andjele". Sve u svemu, pesma ce potrajati jos nekih mesec dana i to je to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Vlado Georgiev - Nisam Ljubomoran Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon