www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav na prvi pogled...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi se jos nije desilo, ne spadam u ljude koji se tako brzo zaljubljuju mene je ipak potrebno vreme

 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam je nikada dozivela a i iskreno ne verujem u to
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Re: Ljubav na prvi pogled... Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Verujete li u ljubav na prvi pogled?
Dal;i je moguca...? Rolling Eyes


ne vjerujem i nije moguća. Može mi se neko sviditi na prvi pogled (iako jako rijetko jer me sam izgled ne zanima) ali to je daleko od ljubavi
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguća je zašto da ne, pa tebi se desila Laughing

Ja još uvek nisam imala takvo iskustvo.
 
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce je ostvariti simpatije prema nekoj osobi na prvi pogled, ali za ljubav treba mnogo vise...
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u nju...naravno da je moguca...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam dal je moguce da se odma na prvi put zaljubis u nekoga...

men se to jos nije desilo!! Rolling Eyes
meni uvjek treba malo vremena da se zaljubiim u nekog!
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooooooooooooooooo meni se sinoc dogodilo nesto nevjerovatno. Ljubav na prvi pogled.... Jos ne mogu da vjerujem. Ovo mi se nikada u zivotu nije dogodilo. Bila sam na koncertu XXXX XXXXXXXX.I imala sam rezerviran separe sa momkom i prijateljicom... Pjevao je, i kad je pjevao pjesmu - je gledao u mene, i nekako me paralizirao... njegov glas uuuuuh... Kasnije je dosao do mene kad sam isla po pice, i pitao jel se mozemo naci na kavi ujutro. Dao mi je broj, i ja njemu, i isli smo jutros na kavvuuuu....
Ja i XXXX!!! I sad mi stalno salje poruke, ima neke koncerte da odradi, i dolazi za 2tjedna zbog mene! Ja nisam normalna. Sva zadrhtim kad ga se sjetim, i stalno citam njegove poruke. Znam da sam malo naivna i da nema bas puno mogucnosti ta neka "ljubav" (a imam i momka), ali on je preslaaaaadak. Ja sam pala na njega 100%. Jos kako pjeva...uuuuuh... Otisla bi s njim i na kraj svijeta. Rekao mi je da sam mu bas slatka i temperamentna i da mu se ovaj osjecaj jos nikada nije dogodio....Ljubav na prvi pogled...(daj boze!!)

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...



Poslednja prepravka: ametist heart datum Pet Okt 27, 2006 4:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pre nisam verovala ljubav na prvi pogled ali kad sam letos srela nekog momka sva sam bila izludena,leptirici u stomaku ma sve zivo...ali kad se bolje razmisli neznam dal bih se reklo ljubav jer ne poznajes ga dovolno....mada kad ga vidis je stvarno Shocked
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost vjerujem u ljubav na prvi pogled jer mi se desila Sad
Prvo je bila nesrecna ljubav, ali sada smo zajedno Very Happy Very Happy
I nema sretnije osobe od mene...
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se desila, ali vjerujem. moja kuma se zaljubila na prvi pogled prije nekoliko godina i samo je prokomentarisala "ovaj će biti moj". vjerujete mi sada su u fenomenalnom braku.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnji put sam u to vjerovala onda kad mi se i dogodilo...u 7.razredu osnovne skole. Hehe

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav na prvi pogled... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 16 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon