www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cura place...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
lenny85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se da je cura plakala ali nisam to iskoristio za ništa

 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo se a ja sam se trudio da ispadne dzentlmen. Ne iskoristavam takve situacije.
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavarno mi se to jos nije desilo i neisam siguran kako bi odreagovao Confused

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni se to desilo ...u fazonu place i ja prilazim i kao sta je bilo,a ona kao ostavio me decko sa kojim sam bila 5 meseci Sad i ja ono kao nemoj da places zbog glupog decka ...to je sigurno neki kreten cim te je tako ostavio da places...i ona kao jao sto si dobar bla bla..i ja kao...ja cu uvek biti tu kada sam ti potreban i jos par lepih reci...i nista...ode ona kuci...sutradan me zove da se vidimo i smuvamo se mi ... i devojka se zaljubila,ali ja sam bio skot pa sam joj slomio srce tako sto sam nasao drugu ... jbg-a Smile
 
therkon_xxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 114
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UUUUU imao sam... Sada, moja najbolja ortakinja... Plakala je zbog bivseg decka... Ma mrzi me da vam pisem... Vidim je kako place, malo pritegnem tog sabana... I sada smo nas dvoje najbolji ortak i ortakinja... Nisam iskoristio i nebi nikada... A mogao sam u svakom slucaju...

_________________
xxx
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam se nasao u takvoj situaciji! Wink

Svi smo mi od krvi i mesa, i sasvim je normalno da nam naidju trenuci u kojima smo ocajni, razocarani, besni, tuzni ili sta vec, i suza krene. Kad god sam mogao sam bivsim curama ili svojim drugaricama bio rame za plakanje, a ono sa maramicom je ipak preterano! Wink

Naravno mi je tesko kad zensko place, jer su to one bas uuuu teske suze, ali bas u tom trenutku moras da budes uteha a da to radis iz srca a ne zbog potrebe ili da izvuces neku korist od toga! Wink
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa desavalo se to, ali samo preko telefona i to je bila drugarica. Tako da smo pricali nekih dobranih sat ipo...
 
puha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 65
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prisao sam jednoj koja je plakala , kad sam je pitao sto place rekla mi je da se izgubila Smile Inace iz price sam provalio da radi u poslovnoj pratnji , riba je bila izgubljena , stavio sam je u taksi , lepse stvorenje nisam video , steta sto je fuksa
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je to nezgodno ali svaka topla reč će je oraspoložiti morete da je ohrabrite
a ne da je postičete.
 
dejanmm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 32

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekima je to bas super situacija. najslabije su kad placu. tad bi ih i klosari sa 2.3 tople reci mogli smuvati
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to chisto iskorishtavanje devojaka kad plache da ti je spopadnesh,svaka budala moze tako da smuva devojku kad plache,shto kaze dejan kazesh 2-3 tople rechi i tvoja je...Meni je to malo debilno,ne volim to da radim...

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 4:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako sam ikada plakala ispred muskarca je bilo da je i on isto plakao samnom Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Cura place... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon