www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji sahista svih vremena + Sah
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šah obožavam da igram šteta što nemam vremena zbog obima posla ali kad dođe leto i kad sam na godinjem eto me na štrandu na brzopoteznu partiju.

 
halis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 178

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam igro sah kad sam bijo mladji

igra mi je jos uvijek vrlo zanimljiva, nikad nije dosta saha, svaku partiju lako pocnes drugacije sa drugom strategijom...
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim sah nimalo dosadan treba igracima 10 godina da mrdnu nesta..JOJ..
 
markozemun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sah jo odlicna igra samo treba imati zivaca za nju
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasparov je meni najbolji...Karpov je takodjer jaako dobar...
Znao sam pratiti rezultate sahista,ali ne mogu gledat kako mudruju tako da po tome ne znam bas...
 
donand
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 20 Sep 2004
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan je Maks Eve. Njegove partije govore sve.
 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobi Fisher bez sumnje... od novije generacije sigurno Kasparov, Anand donekle..
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasparov je najuspjesniji a Bobby Fisher je najtalentovaniji
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bobby fisher po meni..
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobi Fiser naravno

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sah ne moze igrati svako,tu treba biti smiren,odlucan i pre svega taktican.Bar 3 poteza u napred se mora razmisljati,a to nisu u stanju svi da istrpe
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smorcina teska...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Najbolji sahista svih vremena + Sah Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon