www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali Princ
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
student_sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 113

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Greska je sto se ta knjiga daje djeci u osnovnoj skoli za lektiru ... To je zapravo knjiga o zivotu i knjiga za odrasle ... naizgled je to jedna glupa prica ... ali kada se udje u srz same knjige i kada se shvati poruka onda cete shvatiti da je to jedna od najboljih knjiga u istoriji ...


_________________
ddd
 
mitric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 56
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ta knjiga se cita u 7-8 razredu
deca ( bar neka ) su do tada dovoljno sazrela da shvate skrivene poruke u knjizi
naravno knjiga se treba ponovno citati svaki put kada nekom pocne da bledi secanje na detinjstvo
vrlo misaona i sanjarska knjiga
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova knjiga uopste nije klasicna knjiga za decu. Sadrzi toliko poruka za ljude svih doba. Ja licno mislim da je treba citati vise puta, u razlicitim godinama. I da je onda svaki put covek dozivljava na drugaciji nacin. Ovo mi je jedna od omiljenijih knjiga...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voici mon secret.Il est très simple:
on ne voit bien qu'avec le coeur.
L'essentiel est invisible pour les yeux.

za mene najlepsa knjiga ovog sveta
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene ta knjiga uopće nije odusevila

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super knjiga


.......... bitno je ocima nevidljivo
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi bas neka knjiga
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko ne zna citati "izmedju redova"...
mali princ mu ne znaci nista Wink
 
dialeksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 109

bahamas.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjajna knjiga
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobila sam je za 7. rodjendan,mnogo mi se svidela tad,citala sam je nekoliko puta u razlicitim razdobljima i uvek sam je shvatala drugacije,ali uvek mi se svidjala.Jednostavno-to je knjiga za sve i za sva vremena.

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
Gravedigger_girl_4ever
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, to je jedna od najglupljih knjiga koju sam procitala!

_________________
Grobarka
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Le petit prince a dit..."Jaka lepa knjiga...za decu je predvina im citati...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Mali Princ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon