www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali Princ
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
lucrezia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Okt 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oci su slepe, treba traziti srcem.....

 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

divna knjiga, secam se kako sam se sa 11 godina nervirala sto je ne razumem Very Happy

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda bismo trebali svet posmatrati decijim ocima?

_________________
sudbina ili hir

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavala san tu knjigu
 
sara65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 50

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga koju sam procitala mnogo puta... i svaki put me iznova odusevila i rastuzila... Izvanredan nacin na koji je sve saopsteno... I sad da je uzmem opet bih plakala.. Rolling Eyes

_________________
...ponekad cujem da je svijet pozornica ida svako dobija po zasluzi...
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je sjajna,u naizgled obicnim recenicama krije se po jedan sastav od 5 stranica!

_________________
 
cveetic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 64

russia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja prva knjiga,i nisam je razumela.Posle 2 godine,opet sam je procitala i postala mi je malo jasnija,kroz godinu dana jos jasnija....Treba je citati iznova,jer se uvek shvata na drugi nacin.Sjajna knjiga

_________________
Reci mi o cemu mislis,i recicu ti cime razmisljas
 
mali_carobnjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 19
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ti si za mene jos samo malisan nalik stotinama hiljada drugih decaka. I nisi mi potreban. A ni ja tebi ne trebam. Ja sam za tebe samo lisica slicna stotinama hiljada lisica. Ali, ako me pripitomis, bicemo potrebni jedno drugom. Ti ces za mene biti jedini na svetu. Ja cu za tebe biti jedina na svetu..."


To je jedan od delova koji mi se dopao... Odlicna knjizica. Smile
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja onu knjigu ne kapiram, meni je ona knjiga poptuno debilska Confused

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
start dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga za sve generacije
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Ako dolaziš,na primer,u četiri sata posle podne,već od tri sata ću početi da se radujem.Ukoliko vreme bude odmicalo,biću sve srećnija.U četiri sata već ću biti uznemirena i zabrinuta;otkriću cenu sreće!Ali ako budeš dolazio kada ti padne na pamet,nikada neću znati za koji čas da pripremim svoje srce...Potrebni su čitavi obredi za to...

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Loran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Nov 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga mog života.
Jedina kojoj se uvek vraćam.
Dodje mi kao uteha,utočište.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Mali Princ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon