www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali Princ
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
senjanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 16 Nov 2007
Poruke: 64

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio ja mali nevaljali dečak ali ipak vukovac sve petice u školi ali tog Malog princa nikako nisam mogao da skapiram.Mrzeo sam i avijatičare i pisce i zmije i prinčeve a zbog te knjige umalo nisam zamrzeo i književnost.
Kasnije sam na svu sreću shvatio sve draži divnih poruka koje nosi.


 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sve ljude zvezde nisu isto.Za jedne,koji putuju,zvezde su vodilje.Za druge,one su samo male svetiljke.Za naucnike one su problemi.Za mog poslovnog coveka one su bile zlato.Ali sve te zvezde tamo gore cute.Ali ti,ti ceš imati zvezde kakve niko nema...

Kada nocu budeš gledao nebo,pošto cu ja živeti na jednoj od njih,pošto cu se ja smejati na jednoj od njih,onda ce to za tebe biti kao da se sve zvezde smeju.Ti ceš imati zvezde koje znaju da se smeju.

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezde, to je sve što imam ove noći, na tamnoj strani planete niko nije postavio crveno poštansko sanduče. Ovde sam jer tu je prah sakriven, tucan u najfinijem avanu. Ostavljen kao melem, treba mi, sa suzama ako nema vode, pokvasiću ga. Napraviti kolač, slast, ali ostaviću malo, ne za kasnije. Ostaviću da i zvezde probaju, da se spuste i usput osvetle mi put, jer tamna strana isto ima kratere.

ex-deda
 
*Fairy bitch*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 66
Mesto: zemlja snova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mali princ je knjiga vredna sve hvale, apsolutno... toliko me uznese kad je čitam, da apsolutno zaboravim na svet oko sebe... a mislim da je upravo to cilj knjiga... Smile
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala sam je nekoliko puta i mnogo mi se svidja...
Knjiga uopste nije decija,ima puno stvari koje su za odrasle i trebaju njima da otvore oci..
Sam vrhunac knjige po meni je kada upoznaje lisicu
I sama poruka ove knjige jeste prijateljstvo

_________________
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitala sam je više puta i preporučujem je svakom ko ne želi nikada da odraste.
I da, imam čitavu kolekciju knjiga Mali Princ, raznih formata i poveza i još ih kupujem Very Happy

_________________
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha, isto kao Vampirusa... Prosto ''skupljam'' Malog princa... Salim se, nije bas tako, ali... Imam nekoliko primeraka i jako su mi dragi. Svaki.

Dodje k'o neka mala Biblija - uvek se ''iscitava'' nikad se ne ''procita''...

_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick-o je napisao/la sledeće:
Dodje k'o neka mala Biblija...


Mala Biblija, malih zivota koji su zapravo veliki samo shto mi to ne primecujemo ili ne zelimo da primetimo...no, posledice su iste Smile

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Meduzza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 19, 2009 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me kako bi ova mala knjižica bila prihvaćena (kritika, čitaoci) da je napisana prošle godine npr.

Šta vi mislite?
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga je vrh

_________________
bludnik
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 11, 2009 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meduzza je napisao/la sledeće:
Interesuje me kako bi ova mala knjižica bila prihvaćena (kritika, čitaoci) da je napisana prošle godine npr.

Šta vi mislite?


Verovatno bi, ali... To bi najbolje znali neki nasi unuci... Smile

_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 29, 2009 7:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost, daleko od mog ukusa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Mali Princ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon