www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o Dark Gotic stillu?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Sta mislite o Dark Gotic stillu? Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom stilu?
Meni se u pocetku nije svidjao, ali u poslednje vreme nailazim na mesta koja su *obojena* crnom gotikom i ne izgleda lose.
Najvise mi se svidja sto se tu cene antikviteti, sto je dobro, jer cuvaju proslost od zaborava.
Nemam sada slike, ali cu uskoro postaviti da pogledate, i nadam se da cete se sloziti sa mnom.
Pozdrav.


 
zeko2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad cuo, pa ako nesto neko zna, neka napise
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Re: Sta mislite o Dark Gotic stillu? Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
Sta mislite o ovom stilu?
Meni se u pocetku nije svidjao, ali u poslednje vreme nailazim na mesta koja su *obojena* crnom gotikom i ne izgleda lose.
Najvise mi se svidja sto se tu cene antikviteti, sto je dobro, jer cuvaju proslost od zaborava.
Nemam sada slike, ali cu uskoro postaviti da pogledate, i nadam se da cete se sloziti sa mnom.
Pozdrav.



+++++ Evo fotki grupa koje preferiraju ovakav stil +++++++++++

+++++ Mozda ce vam se i dopasti ++++++++++++

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo su uglavnom nase domace grupe koje sam pronasla:

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misli li se na ovo: ? odnosno ovakav stil
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim stvarno....vreme je bilo da je nekom poznata i ova tema.
Da, tako nesto. Hvala.Pozdrav.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima toga u Nemachkoj koliko hocete. Zna da izgleda veoma zanimljivo, ali samo ukoliko se ne preteruje.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao dekoracija, sminka, ponekad da, ali kao nacin zivota NE
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E za to nisam cuo...cccc....bas sam neuctiv! L O L ! :d

_________________
NISTA OD TOGA
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane






Nisam pristalica tog stila,ali mi se svidja....
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mnogo lepih slika...Kao ove naprimer:





 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam na netu neke slike gothic stila, i sviđele su mi se neke, ima masu umjetničkih, a ja volim sve što u sebi ima umjetnosti dok ima i masu odvratnih, gadnih, sa presiječenim rukama, glavama, nogama, krvavim tijelima... Ka' što je reka' lik gore, ne podržavam to kao način života, onda mi je glupost, ka' neka sekta... Znači, samo mi se sviđaju neke slike, dok sam uvjerena da kad bih viđela ovo uživo da bih se začudila i pomislila da je neka sekta u pitanju... Wink
Evo vam i neke slikice od mene...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Sta mislite o Dark Gotic stillu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon