www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :)))
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se ispricaju hehehe
a meni je uvek bilo nezgodno da prodjem kroz kafic sama u wc...i drugaricama isto ..pa odemo zajedno..i izpricamo se hahahah



_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to sam zaboravila naravno i da se ispricamo razmenimo neke utiske i tako

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek ali uvek idem sa drugaricama u WC.A tamo evo da vam kazem sta mi radimo:prvo obavi nuzdu ona koja mora,popravi se sminka,jedna drugu pitamo kako stoji ova majica-pantalone a zatim ogovaramo devojke koje su se uzasno obukle ili kako se ponasaju Rolling Eyes ,prokomentarisemo nekoliko slatkih tipova i......vracamo se! Mr. Green
Eto sta mi radimo 8)

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vive je napisao/la sledeće:
Uvek ali uvek idem sa drugaricama u WC.A tamo evo da vam kazem sta mi radimo:prvo obavi nuzdu ona koja mora,popravi se sminka,jedna drugu pitamo kako stoji ova majica-pantalone a zatim ogovaramo devojke koje su se uzasno obukle ili kako se ponasaju Rolling Eyes ,prokomentarisemo nekoliko slatkih tipova i......vracamo se! Mr. Green
Eto sta mi radimo 8)


hihihih upravo tako ,, jao kakve smo Embarassed hheheh
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam...meni nikad nitko ne treba....ak mi se ide,idem sama...a da idem nekom pravit drustvo tam..ne znam cemu to...ma glupiranje

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem sa tim da idu malo da se nasminkaju i istracaraju.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da nebi ih neki manijak napao Mr. Green Mr. Green Mr. Green ili jedna otvori vrata, udju druga zatvara vrata Mr. Green

_________________
acronis
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
nisam...meni nikad nitko ne treba....ak mi se ide,idem sama...a da idem nekom pravit drustvo tam..ne znam cemu to...ma glupiranje


Zaista nikada nisam pozvala drugaricu da ode sa mnom do toaleta... baš zato što znam kako to izgleda. Ako odemo zajedno, nećemo izaći narednih 10min, a ako odem sama, sve je gotovo za 2-3... Pa čemu zadržavanje i ogovaranje na takvom mestu?! Sve što imamo da prokomentarišemo možemo i sutradan uz kafu ili telefonom...

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Zasto osobe zenskog pola idu grupno u wc? Na vrh strane Na dno strane

Ovo sam se vazda pitao,zasto idu grupno i zbog cega 100 puta za 2 sata moraju da se pogledaju i svaki ali bas svaki put poprave sminku?

_________________
The Doctor...
 
MakicaTV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 98
Mesto: tivat

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E kad bi i mi same znale zbog cega je sve to......Sve bi bilo mnogo lakse.A GRUPNO U WC idemo da se malo ispricamo,izogovaramo... Very Happy

_________________
_mackica_
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa idemo popraviti sminku,izmjena sminke,tracati itd.
Volim da mi neko pravi drustvo Smile
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ne bi išle same Mr. Green

verujem da ih je sramota da se po celom kafiću (na primer) šetaju same, jer imaju utisak da baš njih SVI gledaju u tom trenu!! a onda im je neprijatno a kad su u čoporu sve je lakše..."od šume, se ne vidi drvo" Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :))) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon