www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :)))
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :))) Na vrh strane Na dno strane

Sigurno ste primetili da kao po neko nepisano pravilo uvjek u WC idu po dve devojke zajedno Rolling Eyes

zasto ? Mr. Green



_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolko ja znam od devojaka sto sam cuo je da dosta devojki se plasi ici sama u wc pa pita neku od drugarica da ide s njom

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da nebi isle same. Mr. Green Posto vec momci nisu dzentlemeni da devojku odprate do WC-a onda idu sa drugaricom. Smile

_________________
 
laylla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 72
Mesto: NOVI PAZAR

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tako, ene! Da bi jedna drugoj popravile frizure, da jedna ne bi ishla sama, da bi rekle jedna drugoj kako im je shminka i dalje ok, da bi na brzinu stigle nekoga da ogovaraju... Ima tu svashta poneshto...

_________________
Everything that doesn't kill us, makes us stronger.
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da prokomentiraju kojeg su slatkog dečka vidjele, smisle nekakvu taktiku na brzinu, razmjene nekakvu šminku, isplaniraju večer, ili jednostavno da oodu na WC! Mr. Green

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da nebi isle same. Posto vec momci nisu dzentlemeni da devojku odprate do WC-a onda idu sa drugaricom bas kao sto kaze sanjica_021 u potpunosti se slazem sa njom

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislio sam da napišen ono što su već napisale tamara111 i laylla.......al' et one su bile puno brže... Wink
A gaga021 zar ne misliš da ima puno djevojaka koje možda ne žele da ih mi pratimo do WC-a ili žele samo to ne govore???
Želiš li ti?? Mr. Green

_________________
 
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sam da pitaju da ih otpratimo ne bi isle sa drugaricama Very Happy Ma idu u paru da cuvaju jedna drugoj strazu, da neko ne uleti!

_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maaa svakakvii manijacii napadaju po WC.......fala bodyy...ja ponekad povedem i po 2 drugarice Wink

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da bi mogle da ogovaraju nekog, verovatno.....

nebi im bilo zanimljivo da prichaju sa ogledalom (ako ga ima u wc-u)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma idu sam po dvoje u Wc da bih vodili abrove Mr. Green
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idu da se ispričaju, našminkaju... i što je najgora ostaju po pola sata... čovek i zaboravi na njih dok se one nevrate!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :))) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon