www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :)))
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obično stojim daleko od wc-a, pa mi je neprijatno provlačiti se sama kroz gužvu, i onda je uvijek tu drugarica Very Happy A i da sumiramo utiske, je l' izašao neko od posebnog značaja, da li je taj neko možda uputio pokoji značajan pogled, da kukam ako me nešto žulja, steže, da joj se izjadam ako me nešto iznerviralo, ma dosta je razloga zašto je skoro uvijek drugarica samnom u wc-u Mr. Green


_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam, ni meni nikad nece biti jasno....


osim......ili mozda.... Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mnom uvek ide drugarice u wc ..ali ne baš u wc Laughing

Nego pošto uvek kad izađemo nosimo tašnice i ne bi da ostavim negde u kafiću(može mi neko uzeti jer stalno nosim u njoj novčanik i mobilni)..i drugarica mi drži tašnu i čeka i (čuva vrata) ispred wc-a.. Mr. Green
 
*pahulja*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 91
Mesto: necu da ti kazem celavi:)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam ja u pitanju....bome mene prati..cela ekipa...od najmladjeg..do najstarije.. Laughing sala na stranu....pa ...ne znam..verovatno..po dve drugarice idu zajedno...zato..sto nam ponestalno dzentlmena... Laughing mada..ja kad god idem...pozovem drugaricu...jer kad ona cuje mene,i njoj se piski.. Very Happy
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek mi je lakse da idem sa drugaricom,ko zna ko moze da me spopadne dok sam sama pa da me smara...a i jedna drugoj drzimo torbice dok je ova druga u WC-u,ne znam...zanimljivije je.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znam,valjda je blam sama proci kroz guzvu,ili sta vec Rolling Eyes
mada ja sam po tom pitanju malo drugacija,nikada mi nije bilo neprijatno da sama odem,takva sam Wink ali moja drugarica nema sanse sama da ode do sanka,a kamoli do toleta Smile

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vječna tema ..

Evo ja ću vam reći zašto.

Mi cure, kad kažem cure mislim na dobre prijateljice ( a i one malo manjen intenziteta), smo nerazdvojne. Kad smo vani, to vam je pravi show. Jedna za jednu. A što bi wc bio iznimka? Zabavnije je kad idete udvoje, utroje ili učetvero - em što je zabavnije, smiješnije i uvijek se dese anegdote. Koliko me puta spasila neka frendica kad mi je dala npr sjajilo, tampon, jer sam ga zaboravila a trebalo mi je.
Dakle, to je jednostavno neizbježno. A nadasve korisno, i zabavno.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom zbog tracarenja, ako ne to onda cuvanja vrata, pomaganja oko puknute stikle, pocepanih carapa, razmazane sminke, dekoltea ili vec nesto slicno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Am..nisam pametna.. Laughing mada, mogla bih da se slozim sa postovima iznad Laughing
To ti je ko neki zakon - uvek bilo, uvek bice. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 10:53 am    Naslov poruke: Re: Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :))) Na vrh strane Na dno strane

schtranga je napisao/la sledeće:
Sigurno ste primetili da kao po neko nepisano pravilo uvjek u WC idu po dve devojke zajedno Rolling Eyes

zasto ? Mr. Green


Laughing Jer uvek iskoristimo tu priliku kada smo nasamo i u "tisini" da promenimo utiske, dogovorimo se o daljem toku veceri, po nekad je neki savet u pitanju, po nekad i suze od smeha...

Ah da jos nesto u vezi sa tim Laughing Laughing Laughing (kada nam je jedan prijatelj pricao smejale smo se do suza)... Jednom prilikom pocele mi cure da pricamo kako uvek ima nekih likova koji sede nedaleko od zenskog WC i startuju cure koje prolaze... a tek ce nas prijatelj "Pa sta je vama, zar vi ne znate da je to takticno mesto" Laughing Laughing Laughing "ne postoji cura koja bar jednom u toku veceri nece otici da poseti WC i eto nam prilike da ocenimo ima li cega vrednog truda i ako ima odmah se startuje " Mr. Green Laughing Laughing Laughing I posle kao uvek idemo po dve Laughing pa i moramo Mr. Green Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sto uvjek idu po dve devojke zajedno u WC :))) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon