www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Exit vs. Gucca
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

vash glas:
Exit
47%
 47%  [ 29 ]
Gucca
52%
 52%  [ 32 ]
Ukupno glasova : 61

Autor Poruka
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 7:30 am    Naslov poruke: Exit vs. Gucca Na vrh strane Na dno strane

Sta vi mislite???
shta je po vama bolji festival???

Lichno sam za guchu......pa truba je nacionalni instrument....


 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pali brate narodnjaci su zakon..... moze truba, ali..... ipak je exit na prwom mestu.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam za Guču! Ipak je to naš nacionalni festival koji postoji samo kod nas, Exit već nije tako originalan i ne predstavlja našu zemlju u njenom izvornom smislu.
Svaka čast i Exitu pošto se na njemu okuplja veliki broj ljudi iz cele Evrope ali mislim da u Guči ima više onog našeg izvornog melosa koji treba da se očuva!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Exit,Exit,Exit..nemam nista protiv Guce ili te izvorne muyike ali ipak za mene je Exit mnOOgo bolji!!!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lichno sam za guchu......pa truba je nacionalni instrument.... sva se najezim dok je slusam Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za gucu Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim trubu i trubace ali sam vise za Exit jer Guca vise nije kao sto je nekad bila....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
alexxb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja dajem glas Guci
 
gaboon_viper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2005
Poruke: 140

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neumesno je porediti te dve stvari, narvano Gucca, daleko bolja atmosfera i trip, a i daleko vishe ljudi je poseti Smile))

loodilo
 
ballak
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 64
Mesto: cacak

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

guca je haos,ko nije bio nezna ste je propustio
 
gaboon_viper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2005
Poruke: 140

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako, znaci ko nije bio nemoj da se izjashnjava, jer dok tamo ne odesh, dzaba ti sve priche...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasam za Gucu... opustena je
Exit mi je malo napadan...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Exit vs. Gucca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon