www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Exit vs. Gucca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

vash glas:
Exit
47%
 47%  [ 29 ]
Gucca
52%
 52%  [ 32 ]
Ukupno glasova : 61

Autor Poruka
Slatka_mala_djavolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 208

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na guci sam bila jednom,lepo sam se provela,ali nemam zelju ponovo da idem..bolji mi je exit,na svakom sam bila i sad cu ici i na ovaj 2006..

 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je ova tema totalni promasaj jer ne vidim kako mogu da se uporedjuju exit-najveci festival na balkanu ako ne i u evropi i Guca...................nije mi jasno

_________________


Love don't let me go
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je bolji exit jer su mi trubaci po nekad smorni cuje se samo jedan zvuk-zvuk trube
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec 4 godine nepropustam, ni Exit ni Gucu...Tako razliciti,a tako isti!
Razlicito je sve osim jedne stvari,a po meni dovoljno bitne da mogu da kazem da su isti, a to je ENERGIJA!LJudi su neverovatni i na jednom i na drugom mestu,a kolicina energije u vazduhu i pozitivnih vibracija neopisiva...Zato je kod mene rezultat sledeci
Exit:Guca-1:1
 
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

exit, mnoooogoooo bolji od guce....to je moje misljenje
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno da 90% ljudi nije bilo na EXIT-u,tako da pricaju prazne price.

Ja sam takav,da su meni i jedno i drugo famozno mesto za provod,tako da i EXIT i Guca!

P.S. Mala prednost Exit-u.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasala sam za EXIT.Jednostavno,vise volim takav tip festivala nego Guca... Mr. Green
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gucca su strava,trubaci prva liga...
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da kazem svoje misljenje, al upozoravam da time nezelim da se raspravljam sa bilo kim.Guca je festival muzike koja je bila ista takva i pre 200 godina i koja ce biti takva za 200 godina.Exit je festival narkomana i u 99% slucajeva ljudi koji vole da su in(obicno nekih tipova koji su odrasli sa kravama pa im je truba nekako vracanje na stvarnost).Kazem opet ima i izuzetaka, al moje je misljenje ovakvo.Sa druge strane, sve sto donosi pare ovoj zemlji je + pa makar bio i to narko festival.Licno volim da cujem i takvu EXIT vrstu muzike, al ne da me neko njom :violent1: u glavu.

_________________

Join eRepublik here!!!
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma definitivno giča, svake godine je bolje...

_________________
Република Српска
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak sam za EXIT, zato sto je u mom gradu i zato sto je jedan od najposecenijih i najvecih festivala i zato sto smo po EXIT-u prepoznatljivi u svetu...

EXIT ce i mene ove godine videti, napokon i ja da odem, ne mogu da docekam da odem na HIM Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su oba super i mislim da nije kontradiktorno uzivati i u jednom i u drugom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Exit vs. Gucca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon