www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shoping
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 10:13 pm    Naslov poruke: Shoping Na vrh strane Na dno strane

Kazu-shoping opusta,oslobadja stresa??? Koliko uzivate u kupovini,sta kupujete,koliko kupujete??????????

Volim kupovine,ali nemam zivaca da ceo bozji dan provedem od radnje do radnje,da trazim lepse,jeftinije..cim vidim nesto sto mi se svidja Shocked -kupujem!!
Ne volim da razgledam izloge,ako nisam posla u kupovinu.To me frustrira,jer se obicno zaljubim u nesto sto trenutno ne mogu da kupim Sad
volim kvalitetne stvari,ali nisam zaludjena markiranom robom.Uzivam u kupovini kozmetike,donjeg vesa,carapa...Najvise muke mi zadaje obuca-uvek se namucim dok nadjem ono sto mi odgovara...



_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam shoping....gledanje izloga...troskarenje za neke sitnice koje mi u tom trenutku zalete u vidno polje....Isto ko cica cim nesto ugledam uzimam...nema veze koliko kosta....obicno je kod mene ono pravilo...sto prvo vidim to i kupim.....mogu ja da se ubijem setajuci i trazeci nesti lepse al uvek se vratim na ono prvo....

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bas ne volim pogotovo sa nekim da idem shopping
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to je tipicna muska boljka sekula... Wink ..i moj bi muz pre kopao sanac no iso u kupovinu samnom.....

_________________
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam kupovinu i to bilo čega.
Volim sve da vidim, sve da zagledam, pipnem,
ma tipično žensko šta da ti kažem hiiiiiiii....

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ja sam luda,kad krenem sa sestrom,mamom ili drugaricom ihaaaaa pa uvek se vratimo sa 10 kesa Very Happy Sreca dao Bog ove kreditne kartice Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nisam nesto ljubitelj shopinga,smorila sam se kad je kupovina u pitanju...
Inace kad kupujem to su obicno licne stvarcice,kozmetika,sminka,garderoba...i po nekad neke namirnice za kucu..
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2004 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako i bas ne volim da se zadrzavam po radnjama, ali kad ima dosta love i kad trebam bas obucu onda me nikako isterati iz radnje!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
dpupovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 7
Mesto: Nju Jork, USA

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obazavam u shoping. Volim male boutique vise no Robne Kuce...Kada nema vremena za shoping u prdavnice volim i na internet da kupim robu.
 
eleonora15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzivam u shopingu..Bez njega nebi bilo zenske populacije... Ne bi opstale... Very Happy

_________________
Ellica ;o)
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad se jako smorim od sopinga...
Uglavnom kad izadjem da kupujem to su torbe i torbe stvari,,a medju njima najvise garderobe i kozmetike
 
Black^Bird
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 11

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to jeste istina...ja kad god sam pot stresom ili nervozna, shoping bi me smirio...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Shoping Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon