www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shoping
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh,uh,uh....ja sam zavisnik od sopinga...bas me opusta...obozavam da trosim pare.. Wink


_________________
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam shoping!Ustvari ko ga ne voli.....
mada ja imam mnogo problema da kupim nesto, obicno jednu stvar kupujem nekoliko dana. Npr. Farmerke trazim bar nedelju dana, idem iz prodavnice u prodavnicu, isprobavam po nekoliko pari i onda se tek odlucim posle nekoliko dana.
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ne volim bas nesto da idem u kupovinu.... Nikad ne nadjem sta mi treba... Crying or Very sad

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene shopping totalno opushta jer onda ne mislim na probleme ni nista.....a ne tako davno su mi moji dali "visa" karticu bez ogranicenja tako da ne moram da brinem koliko troshim! Very Happy
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam shoping ko i svaka zena Very Happy Razz
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prosto ga obozavam.... Smile Smile Smile

_________________
princess
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja kad odem u shoping, samo se iznerviram vise nego sto sam bila
ako mi nesto ne stoji lepo onda se osjecam kao da sam previse debela, ili da sam niska ako mi nesto ne stoji lepo...a inace kupujem bilo sta sto mi se svidja....imam majica, pantalona, cipela, papuca, torbica, suknica koliko hocete....a najgore je sto pola toga vise i nenosim..ili sam nosila jednom ili dva puta i to je to...sad stojiiiiii
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi muz dobije " zivcani napad" ako mora sa mnom u kupovinu.Bilo to soping (obuca$ odeca)ili neki ormar ,ves masinu... Exclamation
Najvise poludim kada bi usao u prvu radnju i kupio sve sto treba!
Kada kupujem cipele -nikad ne ide sa mnom! Twisted Evil

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao i svaka žena, volim da idem u shopping Wink Ono što je zanimljivo jeste da mi nije neophodno društvo Wink

Naravno sklona sam da kupim i neke sitnice na koje naletim usput i da neplanirano potrošim novac Wink Mada, u suštini imam sklonost da ciljano shoppingujem Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da idem u sophing ali samo jednom mjesecno.idem sa mamom ili drugaricom.

_________________
can't stop my spinning head
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja..u šopingu baš i ne uživam... Evil or Very Mad

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam šoping manijak
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Shoping Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon