www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dugi nokti na nogama kao fetis i uvod u extra sex
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 9:12 am    Naslov poruke: dugi nokti na nogama kao fetis i uvod u extra sex Na vrh strane Na dno strane

Iz samog naslova teme se vidi da sam lud za devojkama i zenama sa pre svega lepim cistim krupnim negovanim zdravim dugim noktima na nogama.
dugo godina sam cekao i docekao da nadjem devojku svojih snova onakvu o kakvoj sam godinama mastao da sretnem.
najvaznije mi je bilo da ima lepa stopala a posebno lepe cvrste duge nokte na nogama posebno palac. uvek sam se pitao zbog cega devojke koje vidjam na ulici nose duge nokte na nogama.
verovao sam da jedan broj njih nosi zato sto to voli odnosno to je njihov zastitni znak tj. fetis i da ih nosenje dugih nokata na nogama strahovito uzbudjuje bas kao i mene mislim naravno na uzbudjenje u sexualnom smislu.imadoh srece da naletim na devojku istih sklonosti ka fetisu dugih noktiju na nogama i mojoj sreci nije bilo kraja kada sam napokon nekom otvorio svoje srce i kazao sve svoje fantazije vezane za moj fetis.
od tada sex se kod nas upraznjava svakodnevno nekoliko puta na dan.strahovito me to uzbudjuje da sam naprosto lud za njima.njoj ne pada na pamet da ih nema jer pomocu njih i ona i ja dozivljavamo visestruke orgazme i zaista smo strasno sretni.
ja sam najsretniji kada prije sexa uradim pedikerski tretman tj nalakiram njene nokte i lepo ih oblikujem po svojoj zelji.posle toga naravno sex.dok je nje i njenih lepih dugih nokata na nogama verujem da cu jos dugo moci uzivati u sexu i zahvaljujuci tome ona je kao izvajana jer to zaista podrazumeva snaznu fizicku aktivnost i ima savrsenu liniju bez grama viska kilograma.ona takodjer ima lepe krupne jake duge nokte i na rukama ali meni je najvaznije da ih ima na nogama posebno palcevi.
Ako ima parova koji imaju iste sklonosti ovo neka bude poziv da malo razmenimo iskustva a vezano za fetis dugih nokata na nogama .
zivele sve devojke i zene koje imaju lepe duge nokte na nogama


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugi nokti na nogama? Prvi put čujem da se i to neguje! Možda je tok nekom lepo ali meni se više sviđaju uredni, normalni nokti na nogama. Duge nokte na rukama već obožavam ali na nogama NE... Rolling Eyes Wink Laughing
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj sto je ovo na slici ruzno, nekako morbidno... ajde kad su kratki i lepo sredjeni i nalakirani,
ali ovo je stvarno preterano
3 broja vece cipele
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: sad su ovoliki Na vrh strane Na dno strane

trenutno su ovoliki
je li sad lepse
 
Zubarka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 44
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa je trenutna boja laka...Duzina je diskutabilna...Ali dobro,ko voli,neka uziva....
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prstencic na nozi je OK!
Ali nokti.......brrrrrrrrr........
Pa sav sam se najezio kad sam video onu prvu sliku.
Ne znam doduse kako je 'uzivo', nisam imao prilike da se sretnem sa tim.
Shocked

_________________
Coool...
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno ne godi......ali ko voli nek uziva....
 
J45TR38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 18
Mesto: [M(GER)|NS(SCG)]

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pfui! Bezi bre, ja se nebi lozio na to... Neutral
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao!!!!!!!!boja je stvarno lepa ali dugi nokti na nogama-to je ruzno!!!!!!!!!!ali ko voli neka voli,nemam nista protiv.....
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel to da ih moze da zarije u madrac da se ne klize? Very Happy ( Sala mala) Ne volim duge nokte na nogama.
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni to nekako djeluje dirty u sexu, koliko god ona njegovale svoje nokte..

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: javite se Na vrh strane Na dno strane

tesko mi je poverovati da se jos nije javila niti jedna koja ima lepe duge nokte na nogama i koja ima isto misljenje kao ja kad su oni u pitanju.
valjada ce se javiti i poslati mozda koju fotku.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dugi nokti na nogama kao fetis i uvod u extra sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon