www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dugi nokti na nogama kao fetis i uvod u extra sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked ovo ruzno bre , ko neke vestice


_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
darma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 102
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grozno dugi nikako ali uredni me pale!
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svasta, stvarno svasta ali ko voli nek' izvoli!
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se licno gadi Confused

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista posebno. Ne verujem da bi mi ovo bilo stimulans. Vise verujem u dlakave zene i prirodne mirise, naravno. Sto duze i jace, to bolje Mr. Green Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast, ako nekoga ovo pali!
Meni licno je gadno ovako nesto! Pa jos i zenska noga, pa jos i "negovana".........jok! Nema sanse!! Sto rece Nightmare, pre bih prihvatila dlakavo i mlohavo stvorenje, nego ovako nesto u mom krevetu! Fuj!
Nego, sta mene kopka, pa bih zamolila za objasnjenje: sta rade ove devojke zimi?!? Ne nose (predpostavljam), otvorene sandale! Kako onda sa zetvoranom obucom?! Kupuju vecu obucu(par brojeva vise)? Ili ipak "skrate sebe za fetis"? Pa, kakav onda sex zimi....????? Ma, imam milion pitanja! Pa, ako ima raspolozenih, a upucenih u ove stvari, daj malo pojasnite! Very Happy Laughing

_________________


 
dalmil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 31
Mesto: Vrnjacka Banja

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 10:46 am    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Ima nas raznih . . .

Koga jos to moze da pali?
 
ROCKET
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 6
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno to ne mogu da povezem sa uvodom u ekstra seks!!!
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 8:54 am    Naslov poruke: feet Na vrh strane Na dno strane

mislim da je ovo sasvim ok i da je strahovito sexy.
ja ne mogu biti ravnodusan kada ovo vidim na ulici plazi ili vec
prolece je a dolazi leto vreme da se pokazu stopala
zanima me ima li medju devojkama koje bi htele imati ovakve nokte.
pozdrav
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam pitanja a ista su kao i kod moje koleginice knknpnkn.. Ja imam duge nokte na rukama ali noge ne nikako! Ono na slikama na prethodnoj strani mi je toliko odvratno da ne postoji muskarac zbog koga bih nesto onako ruzno "negovala". Ja volim lepe negovane noge i nokte posebno, leti naravno malko duzi,uvek namazani u french ili neka lepa boja...A i uopste u toku godine tome poklanjam dosta vremena i paznje ali ono na slikama mi je toliko nakaradno da nemam reci..Ali boze moj 100 ljudi 100 cudi...Ocigledno ima koga to pali Rolling Eyes Meni je licno to :puke: :puke: :puke:

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie datum Sre Apr 26, 2006 2:23 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to odvratno i tako me nervira kada vidim kandze na noznim prstima...Ma ne znam koliko da su negovane, to mi je tako...bljaks Exclamation

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj bre,pa ja skoro da ne mogu ni na rukama da pustim lepe duge nokte,a ne na nogama Very Happy

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dugi nokti na nogama kao fetis i uvod u extra sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon