www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

I nasa Ruza postala Pink zvezda!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ali ti skoro jesi....prava učiteljica i prava žena za datu temu!
Cmokiće će ti, u moje ime, isporuči jedan jaaaakooo, jaaaakooo zgodan poštar....kalem mu oštar Shocked Laughing Laughing



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd Knjaz, kad se skupite, zvrcni da sidjem sa flašom,
pa dans ko živ ko mrtav Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tooooooo Ruskice moja..samo ti mesaj..ups,tedoh reci kucaj ..i kucaj..napred teta Ruska!!!!! LJUB!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Anci28
Veštica
Veštica



Godine: 48

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 127

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 13, 2004 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruzice, Ruzo, Ruska.....svaka ti cast. Zasluzila si to, jutarnja vrednice! Very Happy

_________________
Anci
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruzo ljOObawy ja bih tebi dalka bogami crvenu boju,zasluzujes je Mr. Green
PS.Nego to da proslavimo 20-og na zurci,ponecu ja alkohola pa kad svratim kolimapo tebe pocecemo sa cuganjem taman da nas vati do NS-a Wink Mr. Green
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,ha,ha... nemoj Jano, da ne promašimo put za Novi Sad pa da odemo gde ne treba Mr. Green

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A netjemo ja kad vozim moraces da zmuris da nebi ti nedaj boze pripalo tesko pa da kasnimo na zurku Mr. Green
Nego da mi krenemo ranije pa svratimo na jedno divno mesto Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> I nasa Ruza postala Pink zvezda! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon