www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zubar
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Uros7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Zubar Na vrh strane Na dno strane

Sjedim na zubarskom stolcu u ordinaciji, onako ”fino - blago nagnut .... otvorenih ustiju i uperenim svjetlom u facu.
Zubarka Svetlana snimila situaciju impaktiranog umnjaka - a bila je predivna ... uvijek dotjerana, zračila je senzualnošću i seksepilom ... često sam maštajući BiiiiP na nju.
Znam, da kad sam je posjećivao zbog sitnih pregleda jarcala me i sama pomisao na ...
Bijeli suknjić do iznad koljena privijen uz te predivne dugačke noge, na koje su navučene crne sitno-mrežaste čarape; a što se skriva iza te odjeće pitao sam se sjedeći na jebenom stolcu dok je ona obavljala sitna telefonska ćaskanja.
U takvima pauzicama uglavnom sam smišljao različite scenarije u kojima ju divljački BiiiiP ... a i BiiiiP mi se tada redovito dizao ... uvijek sam se pitao primjećuje li čudne aktivnosti u mojim boxama. Nisam ni slutio u što će se ta večer pretvoriti.
Ona, predivna plavuša - zrela gazela, kratke zurke, izrazito zelenih očiju u kojima sam se topio kad god bi me pogledala, breskaste tvrde guze, preplanulog tijela; i to sve pakirano u 35-togodišnji vamp paketić.
19:20h ... plavuša spušta telefon i prilazi mi, provjerava mi stanje i priča ko navijena ... kako će vjerojatno štrajkati i u petak jerbo je pročitala kako je dotični ministar izjavio kako ”oni i ne zaslužuju veće plaće jer se ordinacije uglavnom, tokom radnog vremena pretvaraju u kupleraj ... ma zamisli ti to Danči (govori sestri koja je pisala po nekim papirima) - a ja nisam bio pretjerano zahtjevan pacijent te večeri.
I meni kao meni spontano iskoči fantastična glupost ... kažem - kako to nije sigurno točno i pretpostavih kak ministar čita neke nemoralne časopise .... izvukoh im lagani osmijeh ... a ona primijeti obrise mog nabreklog BiiiiP u trapericama kako pulsira na što me pogleda i počne se još više smijati i kašljucati (inače je bila strastvena pušačica), odmaknuvši se od mene ....
Pitam ju, glumeći nevinašce - pa doktorice što vam je, ste dobro ... - sve je u redu Borise, i pogleda me očima punih požude .... te reče sestri ....
- Danči (kako ju je odmilja zvala), Boris je vjerojatno zadnji pacijent večeras na što ona jasno potvrdi.
- Ništa, onda draga moja, kako si mi i rekla danas, muž ti se večeras vraća s puta - valjda ti je sve jasno ... slobodna si kao ptica.
Ja nisam mogao vjerovati što se događa, napokon ostajemo sami a Danijela je izletila iz ordinacije dok si rekao keks.
- Izgleda da će Danijeli biti ludo večeras, rekoh ...
- Da, da (reče uzdišući) ... dovršimo mi posao dokraja.
Prislonila se uz stolac s moje desne strane te se sbalansirala cicama o moj torzo (a to je redovito radila ... obožavam kad se žene koriste svim svojim alatima) te čačkajući malo po zubima provjeravajući nepotrebno .... reče kako neće dopustiti da tako besposleno sjedim u ove kasne sate .... (ja sam samo promatrao kako se odvija ovaj scenarij a ovaj put u režiji Svetlane - plavuše u bijelom).
Vidjela je, dakako moj zadivljeni tupi pogled i veselo se nasmijala ... zatim je otišla izvan ordinacije i vratila se u tili čas, te zaključavši vrata reče kako smo izgleda ostali sami večeras. Kad sam čuo škljocaj vratiju shvatio sam da je vrag odnio šalu i odlučio prepustiti se toj igrici.
- Ja izgleda, puno pričam, kaže Svetlana
- Ma ne, nikako, razgovor uglavnom opušta situaciju, zar ne ... (rekoh primijetivši otkopčanih par gumbića na svilenoj bluzici)
I počelo se odvijati ... tim gracioznim hodom prišla mi je s prednje strane, zaustavljajući se uz prozor, prekriživši ruke, okrenula se prema meni, izbočivši lijevu mrežastu ”crnu nogu prema naprijed i tlapkajući po podu, promatrajući me studiozno.
Bila je prekrasna, cice su joj se skupile od prekriženih ruku i zlatile od sjaja ... nešto nevjerojatno ... ja sam ludio.
Prišla mi je i počela otkopčavati remen, čitavo vrijeme ne skidajući pogleda s mojih očiju, traperice je svukla zajedno s tenkama - E sad .. progovori ... da vidimo taj tvoj stroj maleni - a on izletio spreman .... U u uh ... promrmlja nježnim glasom ... simpatičan i božanstven ... vrijeme je da obradim ovaj mjenjač.
- Morate ga prvo zaraditi, draga doktorice ... rekoh i nogama je privučem k sebi i zažvalim strasno svukuvši joj bluzu i provlačeći ruke kroz crni čipkasti grudnjak izvlačim joj sise i ližem bradavice ...
- You are a notty, notty boy .... reče i odgurne me natrag u stolac
Ona je opet preuzela uzde i spustila se onomu što je i naumila ... provukla je kožicu preko glavića nekoliko puta i počela ga pušiti, lizati okretno i znalački .... ližući od korijena BiiiiP prema vrhu, plackajući jezikom i sisajući ga ko kakvu jebenu lizalicu .... svršio sam joj ravno u usta trzajući se i slušajući njeno mumljanje ... pogledala me blago otvorenih ustiju kako prevrće spermu po jeziku ... te proguta ... smijući se.
Vraćam je k sebi i polegnem na stolac i ljubim ju po tijelu, vratu, ližući bradavice, gladim je svojim glatkim rukama po unutrašnjoj strani leđa, spuštam se i ja sve niže i niže .... svlačim joj suknjić , a pičkica izletila obrijana s laganim srebrnim dlakavim potezom, sva vlažna i spremna na obradu - guram svoj jezik duboko, nalazim klitić, nadraživam ga a pičkini sokovi su tekli i tekli ... moja doktorica se izvijala i jecala od uzbuđenja ... bila je spremna za jebačinu, no nisam joj ga htio dati još iako je stenjala i tražilaaa da joj ga zakucam.
U tim trenucima želio sam da doživi tisuće malih orgazama, počela se tresti i duboko dahtati ... nahrulio je val sluzi i soka - pičkica joj je mirisala i bila je BiiiiP slatka .... svršila je, no htjela je još - daj mi ga, daj mi ga ... daaj .... molila je ...
Primio sam svoj nabrekli tvrdi alat u ruke igrajući se s glavićem po ulazu u vaginu ... te sam prodro polagano u nju kako bi se kanal prilagodio debljini - ona je počela steenjati i procijedila je kroz zube kako je debel i kako takvog još nije probala .... Lagano sam ju nabijao a ona se rukama učvrstila o ručke stolca i čvrsto se opirala mojim nabijanjima .... podrhtavala je od užitka.
Njen pica-snatch me uvlačio svaki ciklusom duboko u sebe - rotirao sam i prepustio se naboju ... cijelo joj se tijelo počelo grčiti ... svrši u mene vikala je - pijem pilule, želim osjetiti kako tvoja vruća sperma štrca u meni i razlijeva mi se niz noge....
Ja sam samo nabijao u tu najebeniju BiiiiP koju sam probao u životu ...
Dahtanja su nam postajala sve grlenija .... mišići njene slatke pičkice sve su me više stiskali ... kraj je bio blizu. Svršili smo znojni, uzdihani i ujedinjeni .... koja jebačina vikala je sva zadovoljna.
Iscrpljen odmaknuh se od nje i oslonih o prozor, gledajući taj prizor nasuprot sebi ... bila je nevjerojatna - dirala se po pičkici prstima i lizala sokove i spermu te se s onim crnim mrežastim nogama spretno spusti sa stolca i krene prema meni spuštajući se na koljena i bez riječi mi uze BiiiiP u usta te ga obliza gledajući me ravno u oči dok je jednom rukom još uvijek draškala svoju još nabubrenu pičkicu i prste pune našeg nektara oblizivala zajedno s mojim BiiiiP.
Popaljen time okrenuh je i zguza joj uvalih jezik duboko u picu sišući te sokove i jebajući je jezikom - još je više sva zadovoljna izbacila guzu unatrag raširivši još više noge ... tražila je još ... primih je za bokove i ubacih nabrekli BiiiiP nabijajući je snažno - stenjala je i vrištala ... vukao sam ju za kosu i nabijao ejakulirajući u nju opet.
Svršili smo zajedno ko neke BiiiiP srodne duše ... legnuli smo na hladne pločice u ordinaciji i smijali se, pogledavajući se .... - rekoh, vidite draga doktorice Svetlana, sad smo pokazali našem ministru kako se to radi .....


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Zubar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon