www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je, kako i zasto ubio rock 'n rol?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

da li ce prezivjeti rock i rockeri?
da
60%
 60%  [ 6 ]
ne
20%
 20%  [ 2 ]
mozda
20%
 20%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
ZORANPLL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 117

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 137

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 1:20 am    Naslov poruke: Ko je, kako i zasto ubio rock 'n rol? Na vrh strane Na dno strane

Da li je rock 'n rol, i kao muzika i kao nacin zivota, definitivno mrtav??!!!
Ako sagledamo obim aktuelnih izdanja muzicke produkcije, odgovor je jasan - rock se gotovo vise i ne snima!
Da li je rock - u jednostavno "istekao vijek trajanja" i da li je sam po sebi nestao u vremenu? Ili su tu ipak neki drugi razlozi!
Moram priznati da sam rock nostalgicar i, mozda, necu biti objektivan.
Ja mislim da se, na ovim prostorima, cak sistematski islo na unistenje ove vrste muzike! Islo se na "isplicavanje" svega - pa i muzike! Sad smo dobili "duboke plicake", "pjesme" koje vise lice na parodiju nego melodiju, bez trunke angazovanosti, energije poruke!
Otkad je sve pocelo?
Gledajmo, samo muziku, bez politike, please!
Meni se cini da je "narodnjacenje" nase popularne muzike krenulo sa "novim primitivizmom" iz Sarajeva - pojava Zabranjenog pusenja, Plavog Orkestra, Elvisa J. Kurtovica, ... . Svi su se, kao zezali sa narodnjacima, a isti su ih umixali u rock zvuk!
Kakvo je vase misljenje o svemu ovom?


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse da je mrtav ili da ce umrijeti. Samo ce mozda biti malo drugaciji.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam pristalica roka i mislim da nece preziveti.
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rokeri ce definitivno umirati, jedan za drugim. Rok se mozda vise nece poradjati ali umreti nece. Nema nicega sto moze da izbrise rok stvari koje traju decenijama. Tesko da se bilo koji naredni pravac moze toliko odrzati. Ni blizu. Sve ovo sto se danas radi, nema snagu i moc koju je rok muzika skupila i drzala i odrzala. Dakle rok nista nece smeniti. To je ono bitno.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rock je umro il' izdiše u samrtnom agonu, kažeš? Koji sam ja žak-te nekrofil, jbt.... Rolling Eyes



.......al' kad bi sanjali!


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
keza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 72

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novac je ubio rock 'n' roll!!! Jos postoji, ali nije kao nekad...
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
Rock je umro il' izdiše u samrtnom agonu, kažeš? Koji sam ja žak-te nekrofil, jbt.... Rolling Eyes



.......al' kad bi sanjali!


Amin!!!Rock will NEVER die!!!

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Bizza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 55
Mesto: Beograd

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze se ubiti nesto sto je u srcima miliona ljudi koji znaju sta je prava KWALITETNA muzika,a kakva je konkurencija i kod nas i u svetu ne moram ni da brinem!Mislim,dovoljno je da ukljucite MTV na 5 minuta,pa ce vam sve biti jasno!

_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity...
 
sreleg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 52

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok god neki klinci po podrumima sviraju gitare rock nece umrijeti. Davno je rnr sisao sa naslovnih stranica svjetski i domacih novina, nema ni velikih rock koncerata vise (tu i Tamo) cast izuzetcima) ali to nenaci da je rnr mrtav.
Pozdrav svima

_________________
Srele(akademik)
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bogu da ipak ima ljudi koji i dalje slushaju rock...Poz za sve rockere!!!

_________________
Crvenokosa lutalica
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rock 4ever. Nikad nije umro niti će kad umrijeti. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Crngara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Jan 2005
Poruke: 33

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema pojma rock nece nikad umreti !

rock je vecan dok su mu deca verna !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ko je, kako i zasto ubio rock 'n rol? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon