www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko voli Calibre neka izvoli
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
gerat77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Ko voli Calibre neka izvoli Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko volite ovo savrsenstvo od automobila, na pravom ste mestu. Auto koji svakog ko ga provoza ostavlja bez teksta. Stvoren za tjuniranje, a lep i bez dodataka. Steta sto je opel prestao da ih proizvodi. Ja sam imao dve Calibre, a sada trenutno imam trecu, koja je jos uvek na tjuniranju. Postavio sam slike jedne od ove 2 prethodne, a tu su jos neke.


_________________
Ko voli tjuniranje, budziranje i ostale stvarcice vezane za upgrade automobila, neka se javi


Poslednja prepravka: gerat77 on Sre Avg 17, 2005 12:27 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast ovome koji je uradio prvu Calibru.Vidi se da lik zna sa photoshopom

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne izgledaju lose, ali ipak nevolim opel...
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da ti kazem, takodje sam imao jednu, tako da mogu da kazem sve najbolje. Ali
zbog moje krivice mi je eksplodirao motor. Bas steta !!!

Ovaj auto daje sve od sebe, ali sam posle BMW-a, OPEL-a, AUDI-a, opet presao na
ovo prvo. Ipak je BMW auto sa kojim san najbolje prosao.

_________________
Mil-KG
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opel Calibra i Vectra GTS su lepa auta, svidja mi se kako izgledaju. Ali ne volim Opel pa ne znam sta da bude...steta Sad

_________________
 
EvolutionIX
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 258
Mesto: negde u svetu

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako su bile tvoje svaka cast...Samo jesu v6 ili obicne....?
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bas su to prava auta steta samo sto se ne mogu carinovati kod nas,a nisu ni skupa,nakd su to bila auta snova

_________________
znam da nista ne znam
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste brate to lepo,ali samo kad je tjunirano.Kod nas u Srbiji od Kalibri ostadoshe samo motori.Limarija=Kadet ,unutrashnjost = 0.Realno ona je iznutra sa onim belim osvetljenjem jedno 10god iza slichnih auta:npr Corrado,m3,itd.Lepo stvarno,svaka chast na tjuniranju , ali standard verzije su ochaj.sve su trule i raskrechenih tochkova,a za njima plav dim od nepazljive voznje.pozz

_________________
nedd1ch
 
Matija18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od opela jedino vrijedi Kaddet gsi 16v
kalibra ima malo previše mana
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imaju jako slicne mane...samo kadet je brzi,a kalibra lepsha i bolje lezi.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
zorancile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznavaoci kazu da Calibra dobro lezi i dobro ide, bolje nego neka skuplja kola, recima Audi b4 2.3e '94 godiste.
A kako one stoje sa limarijom? Kadet se nije proslavio, Askona i Omega takodje.
Kazu da je Vectra malo bolje uradjena od prethodnika, da li je takva i Calibra?
 
rile_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar sportski auto...da se sredit
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Ko voli Calibre neka izvoli Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon