www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kill the Crazy Frog :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Više od reči ~
::  
Autor Poruka
Lemi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2004
Poruke: 1424
Mesto: Somewhere in the state of Srem - Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Kill the Crazy Frog :) Na vrh strane Na dno strane

za one kojima je Crazy Frog dosla preko glave malo da se opuste Very Happy Twisted Evil


http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=11361



_________________
Udri me, ubi me, kozu mi deri, odavo ja sam spremam da mrem
samo mi nemoj dirati SREM
:firestarter: Za sve igrace igrica VAZNO!
KLIKNI OVDE :firestarter:
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala bogu da je neko napravio ovako nesto. Smucila mi se bre vise ona zaba

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj a ja je skroz gotivim Laughing
Ali ubila sam je na mrtvo ime Mr. Green Twisted Evil

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E letele su glave!
Zabetina mi se smucila kad je jedan drugar prebacio na telefon ceo taj video i pustao ga petnaest puta za redom! Mozak mi se pomerio! Ali osveta je moja Twisted Evil

_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
lovra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol,kraljevski!lemi,donu sremacke mafije,svaka cast,bolji link nisam video...vec...nedelju dana Very Happy
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa sto svi mrze zabicu??????
Jadna zaba...jeste da je malo luda....al' jadna

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
lovra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe,ma ok je zaba,pogotovo onaj spot ako ste videli,ali ipak je treba malo sa vremena na vreme palicom pocesati po kapici... Smile
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li videli kako sam joj piiiiip kevu Wink

Ubih žabu, neće ona mene vise da nervira...
 
fatboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 246
Mesto: Banjaluka, RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njam njam, zablji batak Smile
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno!!!

Aaaaaaaaaaaaaa..... kako me iritira ta zaba. Umlatio sam je samo tako. Sledeci put kad je vidim na TVu, samo cu da odem na ovaj sajt, i............ Mr. Green
The frog is dead
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vi ste jedne ubice ludih zaba Crying or Very sad
A sto moju Zabicu niko ne voli Evil or Very Mad

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
gaboon_viper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2005
Poruke: 140

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma loodilo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Više od reči ~ -> Kill the Crazy Frog :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon