www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ravna ili kovrcava kosa???
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Ravna ili kovrcava kosa??? Na vrh strane Na dno strane

Kakvu kosu imate? Ravnu ili kovrčavu?

Da li ste zadovoljne svojom kosom?

Da li bi išta i što promijenile na svojoj kosi?

Što vam je lijepše? Kada cura ima ravnu ili kovrčavu?

Što mislite o peglanju, ravnanju ili minivalima i kovrčanjima kose?



_________________
Don't worry, be in love!
 
Ana007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ravnu, da zadovoljna sam.
Mislim da je ravna kosa ljepsa.
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam kovrčavu. Ravna mi je ljepša pa prije baš i nisam bila zadovoljana jer imam puno kovrčave kose pa me to jako živciralo i stalno sam ju ravnala, ali sad sam shvatila da je i moja kosa ipak lijepa kad ju složim kako se spada. Wink

_________________
Don't worry, be in love!
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ravnu kosu ... volela bih da imam kovrdzavu ... shto se peglanja tiche nemam nishta protiv ako se to ne radi chesto ..i na svojoj kosi ne bih nishta menjala Smile
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja u pravilu ne volim peglat kosu jer ju tako uništavam, a i inače mi je suha... preferiram ravnanje na četku...čak mi je to i ljepše nego peglanje... Razz

_________________
Don't worry, be in love!
 
Alexia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Okt 2004
Poruke: 31

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anna-Dada je napisao/la sledeće:
Ja imam kovrčavu. Ravna mi je ljepša pa prije baš i nisam bila zadovoljana jer imam puno kovrčave kose pa me to jako živciralo i stalno sam ju ravnala, ali sad sam shvatila da je i moja kosa ipak lijepa kad ju složim kako se spada. Wink



Sve si rekla umesto mene, znaci ne mogu da verujem koliko sve devojke koje imaju kovrdzavu kosu u pocetku zele da im bude ravna... Very Happy
Kovrdzava kosa zahteva dosta nege, zahteva upotrebu raznih preparata, pogotovo shto je uglavnom suva... ali ja glasam za kovrdze. Najlepse su!!!
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ravnu,neznu...mmmm......njam Smile
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto izmedju...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam blage kovrdze, i tako mi se i svidja, mekana je.... Kad ocu ravnu samo odem kod frizera Smile
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ravnu dugu kosu Razz
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam valovitu. znaci nit ravnu skroz nit kovrdzavu ...
Volim svoju kozu zato sto je gusta, mogu od nje da napravim sta hocu i bez feniranja. I voli svoju kosu zato sto je BRILLIANT BRUNETTE Laughing

Ja volim kad momak ima crnu kosu, a ako je jos i malo valovita onda je stvarno divna, ako je naravno zna napraviti Laughing

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexia je napisao/la sledeće:
Anna-Dada je napisao/la sledeće:
Ja imam kovrčavu. Ravna mi je ljepša pa prije baš i nisam bila zadovoljana jer imam puno kovrčave kose pa me to jako živciralo i stalno sam ju ravnala, ali sad sam shvatila da je i moja kosa ipak lijepa kad ju složim kako se spada. Wink



Sve si rekla umesto mene, znaci ne mogu da verujem koliko sve devojke koje imaju kovrdzavu kosu u pocetku zele da im bude ravna... Very Happy
Kovrdzava kosa zahteva dosta nege, zahteva upotrebu raznih preparata, pogotovo shto je uglavnom suva... ali ja glasam za kovrdze. Najlepse su!!!


Ajme da, imam punu veliku ladicu preparata za kosu...a i sa svima njima mi je teško ukrotiti kovrče...ali još teže mi je ilo naći pravu kombinaciju preparata... Confused

_________________
Don't worry, be in love!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ravna ili kovrcava kosa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon