www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ravna ili kovrcava kosa???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se sve nekkao čini da u principu one cure koje imaju ravnu kosu žele kovrčavu i obratnu - što će reći da ja želim kovrčavu 8) ono što ne volim kod svoje kose (i ono "ne volim" je preblagi izraz) jest to što je ravna za poludit! bila sam jednom prigodom kod frizerke, željela bar na jedan dan (za krizmu svojih seka) imat loknice, al to nije dugo zdržalo! bila sma pod haubom jedno sat i pol, imala tonu laka i sl. preparata na kosi, al dok sam došla do crkve kosa se zravnala Mad bila sam bijesna i da nisam bila u crkvi, vjerojatno bi vrištala!
a još k tome, kosa mi se masti brzinom svjetlosti, tako da je u principu moram prati svaki dan, a ako se uspijem kontrolirat svaki drugi dan Crying or Very sad


 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ravna skroz,i dosta jaka tamno smedja skoro crna ma sjajna je jako sam zadovoljna

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
powergirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2004
Poruke: 110

PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja je duga, ravna, zdrava, mekana, smedja kosa i jako joj puno vremena posvecujem da bi bila ono sto jeste
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

talasastu... nista samo bi poradila na kvalitetu svoje kose.. posto imam ispucale krajeve....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sta mi je lepse kod drugih zena, izmedju kovrdzave i ravne kose ne mogu reci jer je to induvidualno...
ja imam blago talasastu kosu, uglavnom je isprvljam, ali umem i ponekad da je izguzvam...zavisi od raspolozenja i zelje za promenom...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim lokne...ne,ne lokne..nego guzvano(talasasto)...ali imam ravnu kosu pa mi je jako tesko da je dovedem u to stanje...
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakvu kosu imate? Ravnu ili kovrčavu?
cudnu, nit je ravna nit kovcava....recimo, bujna

Da li ste zadovoljne svojom kosom?

naravno da nisam

Da li bi išta i što promijenile na svojoj kosi?
da, da se bar opredeli il ce da bude ravna il kovrcava... :)

Što vam je lijepše? Kada cura ima ravnu ili kovrčavu?
ravnu... al sa dobrom frizurom

Što mislite o peglanju, ravnanju ili minivalima i kovrčanjima kose?
nista ja svoju kosu peglam

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlažne lokne su IN!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam ni vlazne ni suve Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepu,dugu ravnu kosu,svi kazu da im se svidja moja kosa i da ima prelep sjaj,ja sam zadovoljna,ali bih volela da imam kovrdzavu kosu!Lepse su devojke sa kovrdzavom kosom......zavidim im... Sad Sad Sad

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
zina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 33

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja kosa je u principu frčkava...ali ja ju vrlo lako mogu izravnati sa četkom....prilično sam zadovoljna sa njom jer je mogu nafrčkati i izravnati kad god mi se prohtje..... 8)
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svoju kosu nikada ne bih menjala. Ravna je mada se u nekim delovima kovrdza. Jednostavno, svidja mi se takva-kakva je, samo je oblikujem u zavisnosti od toga kakva mi je u tom trenutku potrebna

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ravna ili kovrcava kosa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 3 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon