www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ravna ili kovrcava kosa???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 3. godine imala sam jaaaako kovdžavu kosu, onda me je mama ošišala i od tada je ravna. Niakda mi se nije ukovrdžala, ali meni se ovako sviđa! Ne bih znala da se nosim sa nemirnim kovrdžama, a ako nekad poželim da ih imam samo odem kod frizera Razz Cool

 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ravnu kosu . . . . . .. . . . a malo mi se na krajićima kovrdža . . ...ne volim peganje ni farbanje .- . . . .prirodno je najlepše.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

više volim ravnu kosu...moja je blago kovrčava Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim samo ravnu kosu laka je za odrzavanje...a inace mi je ravna skroz,malo je prepeglam da bude lepsa....

_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam loknice,ali mi se mnogo svidja i ravna kosa...
 
.::kAy@::.
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEMOGUCA MISIJA je napisao/la sledeće:
ja imam jako cudnu kosu,gledala sam slike kad sam bila manja bila je ravna,onda kad je pocelo ovo sisanje da ti istanji kosu,ja sam to odmah i od tad je valovita,a cak kad je ne pocesljam samo protresem bude kovrcava,i tako,najvise mi se svidja kad je do pola ravna pa od pola blago valovita pri kraju,tako je obisno pravim...a sto se tice preparata bas je tesko nac ono sto ti stima kad imas ovako nemirnu kosu kao moju,mijenjam stalno,ako neko zna neki dobar preparat nek javi:),jos nesto peglanje kose jako je stetno,ja sam peglala i zenula stvar,bas je unisti,spaljuje,svaka kosa je lijepa na svoj nacin,samo treba malo paznje i sredi se...godi mi ova tema pravo:)!
hah..i meni je bila prvo kovrdzava pa skroz ravna dugo vremena i posle tih tanjenja ukovrdzala se!

sada je srednje nesto.. :/

_________________
UTeraj mi UTeraj kola u garazu!!hahahahahahah
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andjelaleks je napisao/la sledeće:
volim samo ravnu kosu laka je za odrzavanje...a inace mi je ravna skroz,malo je prepeglam da bude lepsa....


uprako ovako

edit by baraba: dodah josh jednu rechenicu, da ne bude samo citat.
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodno mi je valovita (nemam ni prave kovrce a nije ni ravna) ali obicno je peglam da bude ravna.
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[B]imam prirodno frckavu kosu to me uzasno nerviralo,i htjela sam da imam ravnu kosu pa se sada redovno feniram Very Happy

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek sam volela ravnuu kosu,i to naravno imam,ne volim lokne,mada mi dobro stoje

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako vam je mrsko stalno ici na feniranje kod frizera,savrsrno rjesenje ona rotirajuca cetka,kosa je savrseno isfenirana

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koja je to marka te četke?meni treba nešto za super brzo i jednostavno ravnanje jer se ovako mučim s kosom po sat vremena nekad i više.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ravna ili kovrcava kosa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon