www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moje zelje (mozillafirefox_mf)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se pesma grupe "No Name" "Zauvijek Moja" neracuna kao muzicka zelja zato sto se vec nalazila na sajtu tako da bih zamolio Sanjicu ako moze da mi ispuni moju petu muzicku zelju.

5. Goran Karan - Ostani

Pozdrav za Sanjicu,
Razz Razz Razz


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj ne racuna se trebala sam da crtam gde se nalazi... Racunam ja, ti mozda ne. 8) Laughing

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O.K. nema frke neka onda Goran Karan bude za sutra.

Pozdrav,
8) 8) 8)
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas da si morala da crtas pritisnula si "Print Screen". A znam da ti nije problem da ubacis pesmu "Ostani" ali neka. Wink Razz 8)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi problem u pravu si i da ti nije rodjendan nebi je ni postavila. Razz Srecan ti rodjendan, pesma ti je u zeljama. Wink

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Sanjice ali kakve veze ima "Saban Saulic" sa grupom "No Name"? Arrow Arrow Arrow


Ma ti momci su od Sabanove tetke Zumrete unuci preko strine od njenog muza Zulfera sa strane njegove majke Zarife ,ali jako jako su poVEZAni sa Sabanom,familijarne veze imaju Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da Vam napravim bolji pretrazivac od ovoga, to ce da uradi kompanija phpBB. Wink Wink Wink
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na ispunjenoj zelji.

Pozdrav za Sanjicu,
Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao Sanjice evo moje seste muzicke zelje.

6. Goran Karan - Lipa si, lipa

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Dusko zasto nisi javio da je pesma u muzickim zeljama. Ja ceo dan cekam i mislim zbog cega nisu ispunili zelje kad ono pesma u muzickim zeljama. Ma dobro. Nema veze.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeleo bih da se zahvalim svim administratorima na ispunjenoj muzickoj zelji a posebno Dusku, Nenadu i Sanjici.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zameri Dusku, covek u godinama... Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Moje zelje (mozillafirefox_mf) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon