www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moje zelje (mozillafirefox_mf)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zameram. Pozdrav za tebe... Nisam dugo video tvoje ime na listi prisutnih. Razz Razz Razz

Pozdrav,
Wink Wink Wink


 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao Sanjice. Moja sledeca muzicka zelja je pesma "U ocima krijem tugu" koju peva Silvana Armenulic. Ako ne mozes da nadjes originalnu verziju pesme onda postavi verziju koju neko drugi peva. Ja mislim da ta pesma postoji u nekoliko verzija.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nasla ni jednu pesmu pod tim nazivom, ni od jednog izvodjaca, ako mislis na pesmu "U ocima krijem tugu samoca mi dusu para pijem da je zaboravim a zelja se veca stvara..." ta pesma se zove "Nazdravite drugovi" i Silvana nema takvu pesmu koliko ja znam.

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da na tu pesmu mislim. Izvini. Nisam znao tacan naziv pesme. Molim te izvini.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odakle ti ideja da Silvana peva tu pesmu? Mozda je i peva, ali ja nemam pojma... Very Happy

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice, nema veze ko peva pesmu samo postavi pesmu ako mozes. Moze i pesma sto je peva Ckalja u seriji "Kamiondzije". Ne znam odakle mi informacija da tu pesmu peva Silvana... Hm... Stvarno ne znam...

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=1829 Tu ti je pesma iz Kamijondzija, jos nisi naucio gde se koja muzika nalazi na sajtu??? Dok to ne naucis nema muzickih zelja... 8)

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko je meni poznato to pjeva
plavi orkestar - nazdravite drugovi...
Mozilla pa vidis i sam pobogu da pjeva za zensko nije valjda Silvana zastranila Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U originalu ta pesma je narodnjak, ne znam ko je odpevao originalnu verziju, ja imam od Milosa Bojanica, Tome Zdravkovica, Marka Bulata (uzivo), Ace Lukasa (uzivo), Hoki i Plavi Orkestar, ti sad do veceras odluci ciju verziju hoces... Mr. Green U svim verzijama tekst je isti, samo je Plavi Orkestar odpevao u kao "zabavnjackom" fazonu... Very Happy

_________________
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice Hoki peva original tu pesmu

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hašim Kučuk Koki peva u originalu.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice postavi original verziju. Znači Hašim Kučuk Koki i Plavi Orkestar.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Moje zelje (mozillafirefox_mf) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon