www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moje zelje (mozillafirefox_mf)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dva posta iznad sam ti ja editovala tvoj upis. Ne mozes da menjas upis i sklanjas ono sto sam ja napisala. Nisi ti administrator ovde.


_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, nisam ja administrator. Zbog cega si toliko nervozna. Ko te je iznervirao. Sta se samo ljutis... Nemoj da budes takva... Nisam imao lose namere... Sta si takva... Sva nekakva... Nemoj da budes takva... Da li moze pesma... Nemoj da budes uobrazena... To sto si ti administrator nije nista... Ma sve je u redu... Ako moze pesma postavi ako ne moze nema veze... Ali samo da kazem, neka se zna, da nije u redu ako ne postavis pesmu... Zato sto nisam nista strasno uradio...

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam rekla da ti necu postaviti pesmu, ali nemozes TI da brises MOJ edit! Nisam ni besna ni nervozna, ali neki red mora da postoji.

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice preterujes. Mislim da je glupo da se raspravljamo. Ti si administrator i to je u redu. Ali mogu i korisnici nekad nesto na svoju ruku da urade. Ako ti je tvoj edit toliko vazan prepravi ga. Ja nemam vise namere da se raspravljam. Veruj mi.

Pozdrav,
Wink Wink Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Sanjice preterujes. Mislim da je glupo da se raspravljamo. Ti si administrator i to je u redu. Ali mogu i korisnici nekad nesto na svoju ruku da urade. Ako ti je tvoj edit toliko vazan prepravi ga. Ja nemam vise namere da se raspravljam. Veruj mi.

Pozdrav,
Wink Wink Wink

Kao prvo pesma ti je u Muzickim zeljama, a drugo TI ne mozes da ispravljas MENE, kao ni moderatore, ako nesto uradim imam razlog za to i ti ne mozes da brises ono sto ja napisem. Nadam se da ti je jasno to.

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to u redu ali ne slazem se u potpunosti sa tobom. Hvala ti na ispunjenoj muzickoj zelji. Ja se nadam da vise neces praviti dilemu oko gluposti. A ja cu pisati ono sto mislim da treba u jednom postu. Ja sam vec rekao Nesi da ja ne pisem poruke da bih nabio postove. Kada napises poruku jednu za drugom mnogo lepse izgleda. Pogotovo ako se sadrzaji poruka razlikuju. Shvatas. Zbog toga nisam pisao sve u jednom postu. A sledeci put posto vidim da tebi to toliko smeta sve cu pisati u jednom postu. I tvoje potpise necu brisati. Mislim da ti ne treba vise marketinga. Svi te poznaju. Nije mi jasno zbog cega moras skoro svaku poruku "ukrasiti" svojim editom. To me jako nervira.

Pozdrav,
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moras da se slozis samnom, naprotiv. Ovo nije dilema oko "gluposti" niti pravim sebi "mareketing", niti imam potrebe za tako necim. Uradila sam sa tvojim postovima sto radim i sa drugim, udvajanje poruka nije dozvoljeno i to jasno pise u Pravilniku. Ti si pisao dve poruke jednu za drugom, u razmaku od par minuta, to nije dozvoljeno. Nigde nisam napisala da pises poruke zbog broja postova, jer vise nikome broj postova nije potreban nizasta. Bila sam dovoljno jasna kad sam rekla da ne mozes da brises ono sto administratori ili moderatori napisu. Ne znam sta ti jos nije jasno i zasto nastavljas diskusiju i sad ovde iznosis sta tebe nervira. To nije moj problem da li tebe nerviraju poruke za edit. Te poruke se ostavljaju iz razloga da clan vidi ko mu je i zasto izmenio upis i to nije nista novo na sajtu. Kraj diskusije.

_________________
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraj... The end... Ne ljutis se... Drago mi je... Ni ja... Pozdrav... I lepo spavaj i lepo sanjaj Sanjice... Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivana Banfic - Predaleko. To je moja nova muzicka zelja.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Ivana Banfic - Predaleko. To je moja nova muzicka zelja.

Pozdrav,
Razz Razz Razz


Pesma ti je u muzickim zeljama

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala administraciji sajta na ispunjenoj muzickoj zelji...

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovani moderatori i administratori sajta hitno mi treba cela pesma "Samo da rata ne bude" koju peva Djordje Balasevic. Sanjica je tu pesmu vec postavljala na sajt ali ta verzija traje dve minute i dvadeset sekundi. Ako mozete molim Vas nabavite mi celu verziju pesme.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Moje zelje (mozillafirefox_mf) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon