www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasi ljudi u dijaspori
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ja znam.

Neki nasi ljudi su dobri, a neki nisu. A i kad nisu dobri opet su NASI Ljudi.

Probao sam jedno vreme izbjegavati nase ljude, ali ne ide to: Falio mi je jedan deo duse moje.

Moj zakljucak: Vidi kakav je, i ako treba cuvaj se, ali ne izbjegavaj svoje ljude.


 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ce ljudi otisli da zarade jer ovdje nema buducnosti!
to su ljudi sa inicijativom i bez nekih oštrih balkasnkih predrasuda!
 
SinOne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da se druzim sa svim ljudima dobre duse!
 
Adrianova mama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SinOne je napisao/la sledeće:
Volim da se druzim sa svim ljudima dobre duse!

ovako nekako.
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm....verujem da je u pitanju samo moje iskustvo, ali u sirokom luku izbegavam nase ljude Confused

Naravno, sigurno da ima normalnih i cestitih ljudi, ali ih ja jos nisam upoznao Neutral

Zalosno da kazem, ali naleteo sam na mnogo vise dobrih stranaca, nego nasih ljudi Sad
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 7:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Black witch je napisao/la sledeće:
Boky je napisao/la sledeće:
sto se tice Kanade i konkretno grada gde ja zivim .. u ovom delu Kanade ima dosta nasih tako da za to nemam brige mislim sto se tice naseg mentaliteta i druzenja sa nasima ..

sto se tice mene kao osobe .. ja se druzim sa svima tako da mi to nije problem .. znaci ne gledam ko je ko i koje je nacije ili koja boja tena .. ako mi osoba odgovara kao osoba, ja cu se druziti s njim/njom.

A ja cula da se u Kanadi nasi ponasaju kao u getu - endogamija i sl. Wink


Pa otprilike je tako u severnoj americi, 80% nasih su veliki srbi, iako su iz hrvatske, ili ako su im roditelji muslimani, pa non stop se desavaju svadje, tuce po nasim diskotekama jer oni ne mogu da slusaju Halida Beslica, ili Selmu Bajrami. E ja volim da se druzim sa onim drugim 20% Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne biram ljude s kojima se druzim po tome dali su nasi ili stranci nego po tome kakvi su kao osoba..........najveci dio tih ljudi su stranci....
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 06, 2008 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba sa kojom naj vise izlazim je Grkinja Laughing ne iskreno imam podjednako drustva medju nasim i Francuzima. Do sada nisam imala neprijatnih iskustava sto se druzenja sa nasima tice i uvek mi je milo kada cujem da neko govori Srpski ili cita nase novine.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nasi ljudi u dijaspori Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon