www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telekineza i slicne sposobnosti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
malamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2006
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u potpunosti vjerujem u to i cak sam jednom pocela citati knjigu o tome kako se ta sposobnost moze nauciti ali je bilo previse nerazumljivih izraza pa sam odustala


_________________
Sta je sunce ako nije sjajno
sta je ljubav ako nije tajno
sta je tuga ako te ne boli
sta je srce ako ne voli
 
bobanlepi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 60
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po jednoj strani bi voli znat premicat stvari, al po drugoj....kad bi neko sazno za to.... Mislim da bi posto glavna atrakcija za novinare i slicno, i tad bi se mi zivot upropastio... Confused

A inace necu reci ni da vjerujem, nit da ne vjerujem... svasta je moguce danas. A bilo je mnogo mnogo slucaja gde se je dokazalo da je telekineza namjestena

_________________
uzivaj zivot dok mozes (posle kad se ozenis, sve je gotovo...sala Wink )
 
tkman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Telekineza je samo jedna od sposobnosti koje covek poseduje i nije nikakva mađija.Telekinezu treba vezbati, koliko truda ulozis toliko rezultata dobijes a vecina nema strpljenja jer za TK su potrebni meseci i godine.To nije kurs od tjedan dana.

Taj ko kaze da ne veruje verovatno nije nikada u zivo vidio primer TK i to mu je nepoznato zato u to ne veruje.To vam je isto kao da kazete da neverujete u plivanje.Svako ko skoci u vodu, utone.Pa to i jeste istina ali vazi samo za one koji neznaju da plivaju.Danasa svako zna da plivaj jer mu je ta sposobnost potrebna a telekinezu nezna svako jer nemoze nikako da je iskoriti pa je tako ne uci.

Drugi problem je verovanje i mentalna blokada.Kada ceo zivot provedete u verovanju da TK nije istinita i onda vidite primer TK u zivo jos uvek ne mozete da verujete jer vam mozak skroz govori da nesto tako ne postoji!

Ja mogu da radim TK ali jos uvek samo osnove.To znaci pomeranje manjih predmeta (papirica, cepova, olovki, dugmadi...) a vece predmete (kola, ormar...) nemoze niko da pomeri jer je to u praksi neizvodljivo ali teoreticki jeste.Duga prica.

U svakom zivom bicu postoji energija kojom se manipulise putem sestog cula.Posto niko jos nije uspeo da dokaze tu energiju, strucnjaci su je nazvali PSI (neki je zovu KI ili CHI).PSI na grckog znaci nesto nepoznato.E tom energijom mozete da pomerate predmete putem telekineze.Bas sam skratio sada ali bezveze da vam sada objasnjavam neke stvari koje mozete procitati na internetu.

Napravio sam i prvi srpski forum telekineze ali posto necu i verovatno je zabranjeno reklamirati, ako je neko STVARNO zainteresovan za TK, nek mi posalje PP.
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih volio da imam nekvu takvu sposobnost
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze bit da su to neki od madjionicarski trikova

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dajte ljudi... nije valjda da verujete u te gluposti?
Mislim, toliko miliona godina i niko nije uspeo da usavrsi to.
Verovatno zato sto ne postoji. Ova nagrada od 1.000.000$ postoji
vise od 10 godina. Zasto da ne uzmem te pare ako mogu da pomerim
neki predmet?

Ako se nekad nekom desilo da pomeri olovku ili casu, to je od zelje da se
to ucini i mozak posle napora stvori iliuziju da je predmet pomeren iako
on stoji tamo gde je i stojao.

A nestanak Taj Mahala, Kipa slobode...? Samo masovna hipnoza.
Tako iluzionisti mogu da pomere sta god hocete. Verovatno komisija
fondacije koja dodeljuje nagradu ima nacin da proveri da li se radi
o iluziji ili masovnoj hipnozi pa zato iluzionisti ne pokusavaju sa uzmu pare.
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telekneza bi bila moguca kada bi covekov mozak bio vise iskoriscen
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidjala sam to samo preko filmova, nisam pokusavala, jer kao sto neko rece ne zelim da se zamaram satima da bih pomerila neki predmet par milimetara Very Happy
 
Samojedanput
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je potrebna ogromna snaga volje...

_________________
Da potpis
 
daxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jedan fizioloski fenomen...
Ako ste slusali pesmu Pile koju peva Ceca,onda ste culi
"Moje suze padaju na gore".
Ja ne znam kako to izvodi ali svaka joj cast
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bilo bi lepo da je to moguce. Americke obavestajne agencije su cak ulagale pare u istrazivanja telekineze.
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Archimonde je napisao/la sledeće:
jednom sam uspeo da nateram casu vode da se pomeri 3 mm, i to posle 1 sat znojenja i mozganja...mislim da je moguce, ali je potrebna ogromna koncentracija...zato sam to i batalio


Pa objasni nam kako si to uspio, na koji nacin... Shocked Question
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telekineza i slicne sposobnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon