www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telekineza i slicne sposobnosti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samojedanput je napisao/la sledeće:
Mislim da je potrebna ogromna snaga volje...


Slazem se ali kako pojacati snagu volje??



_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerjem u to. mislim da nas mozak ima jos puno mogucnosti koje mi uopce ne kristimo te su iste zakrzljale.

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daxon je napisao/la sledeće:
Ima jedan fizioloski fenomen...
Ako ste slusali pesmu Pile koju peva Ceca,onda ste culi
"Moje suze padaju na gore".
Ja ne znam kako to izvodi ali svaka joj cast


Biće da sumnjaš da je telekinezom čim si to prijavio ovde Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi trenutno koriste 10-12% mozga.Da bi ljudi ovladali ovom veštinom potrebno je da koriste bar 50% mozga(moja procena).

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da sam cula da takvi ljudi postoje ali ja verujem u ono sta vidim (a bog je nesto drugo)

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
Ljudi trenutno koriste 10-12% mozga.Da bi ljudi ovladali ovom veštinom potrebno je da koriste bar 50% mozga(moja procena).


Ali kako aktivirati tih jos 30% koje svi imamo samo treba pronaci "upaljac"..kako pronaci upaljac???

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe svoj mozak jedva koristim i tri posto (:

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cupakabra je napisao/la sledeće:
hehehe svoj mozak jedva koristim i tri posto (:


Jes' da se zezas, ali verovatno ne znas da covek koristi svega 2% od svog mozga. Very Happy Tako je kod svih. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
gore
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih zelio da naucim vise o telekinezi , pa ako moze neki savet odakle da pocnem , sta da radim itd . Very Happy swaka pomoc dobro dosla
Hwala u napred
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gore je napisao/la sledeće:
Ja bih zelio da naucim vise o telekinezi , pa ako moze neki savet odakle da pocnem , sta da radim itd . Very Happy swaka pomoc dobro dosla
Hwala u napred


Probaj da se češeš po glavi i da buljiš u predmet...Možda uspije.
...
Šalim se naravno.
Ma ko zna... TK je možda moguća, možda nemoguća. Lično bih volio da imam tu sposobnost i da je znam koristiti.
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo ovo je malo nerealno za ocekivati da ti daju realne odgovore za ovu temu ljudi koji ni sami neveruju u ovo Very Happy

a moje misljenje je da ovo 1 000 000 000% postoji e sad recimo da ja posedujem ovu sposobnost mislie da bi isao tamo da za milion dolara oni mene ispituju kad bi to mogao zaraditi sam a i drugo da je i neko to i uspeo da im dokaze sta mislite da bi oni to rekli u javnosti i podigli veliku prasinu oko toga pa zamislite kako bi bilo da neka organizacija poput CIE i FBI ima takvog coveka i da jos ceo svet o otme zna a da nespominjem o teroristickim jedinicama zapitajte se malo i sami o ovome Very Happy

e sad ima i drugih stvari nadam se da ste i sami gledali sta se sve radi u hramu Sao Lin i sta mislite da su vam oni prikazali sve??
mislim da je to glupo razmisljanje jer ni oni nisu ludi i da prikazu svetu sta sve mogu to sto smo mi gledali na tv-u to sve mogu obicni ili takoreci najnizi cinovi tamo a sta sve mogu vrhovni svestenici e to je za nas misterija
a dovoljni su dokazi da je ljudsko telo za to sve sposobno cim ljudski organizam moze da se umiri i da ima svega 2 otkucaja srca u minutu gde se dovodi do duhovnog stanja i gde dusa napusta telo i gleda sve to iz pticije perspektive pa onda i najinstacniji dokaz kao sto je sesto culo ili trece oko iliti "Haragei" kako se to u japanu zove i ono ima sposobnost da nas pre vremena upozori na neka desavanja kod nekog je to sec pre dogadjaja a kod nekog je i dovedeno do te mere da moze da ukaze mnogo ranije i da te upozori cak i sa kog mesta ce doci ta opasnost
ja mislim da mogu da pricam o mnogim primerima za koje ljudi koji neveruju u to recice da su gluposti a pak ljudi koji veruju oni ce i dalje verovati dok oni koji to mogu to cuvaju samo za sebe i eventualno za ljude njima bliskim koji ih nece odati Very Happy

a evo jos malo da vas pecnem sta je vudu magija i sta mislite kako se ona koristi pa onda kako objasnjavate ljudi koji su bolovali od raka pa onda odjednom on nestao to je sve u nasem mozgu a i kao sto mnogi kazu nekoristimo ni 2-3% svog mozga a i da ga korstimo i vise prvo sto bi ponovo mali broj ljudi znao ovo jer ipak kad je najbitnije i kad se dete razvija nas roditelju uce da je sve to nemoguce i to nije normalna pojava da bi dete uopste krenulo da se razvija u tom pogledu i da je to normalno kao sto je recimo normalno da se zaradjuje za zivot i tome slicno

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da su takve stvari moguće.
Voleo bih da vidim nešto od toga.

_________________
Of course you're not shy
You don't have to deny love
Hold me, thrill me, kiss me, kill me
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telekineza i slicne sposobnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon