www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telekineza i slicne sposobnosti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u TK - doduse, nisam je video 'na delu', cuo sam da je moguce, cak sam pokusavao i sam da je izvedem - sedeo sam preko 3 sata, smoren kao plovak, pokusavajuci da pomerim olovku - neuspesno. A po testu imam IQ 140, i kusur 2-3. Sad, nek mi neko kaze koliko ja koristim svoj mozak, ako mi je u 17 IQ 142-3, i koliko jos treba da ga budzim ??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u telekinezu i naucno je dokazana,ali ne i objasnjena toliko koliko bi trebalo.
valjda se ljudi rode sa tom sposobnoscu,jer ne vjerujem da se moze nauciti.
ako neko zna vise o tome,volio bi se pozabaviti ovom temom malo duze.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je telekineza moguca,i ona je u svima nama usadjena sa nashim rodjenjem kao i sl. stvari...samo je potreban dug i uporan rad na sebi kako bi tu sposobnost probudili_No ipak,nisam pokushavala_
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telekineza i slicne sposobnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon