www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako do lepih usana
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 12:56 pm    Naslov poruke: Kako do lepih usana Na vrh strane Na dno strane

Usne - veoma bitan deo tela. Ako su rumene i savršene, privlače pogled, što vama sigurno prija. Ukoliko su ispucale i izranjavljene, takođe mogu da privuku pogled - ali sažaljivi, koji vam baš i neće prijati; pored toga, pošto su prepune nervnih završetaka, ispucale usne umeju i te kako da bole. Zadovoljne ste svojim usnama? Super! Niste zadovoljne - nešto vam se kod njih ne sviđa - čak ste i razmišljale o uvećanju silikonima? Samo, ta ideja vam se ne sviđa naročito - puno košta, a i boli. Evo saveta kako da ulepšate svoje usne bez bolnih zahvata.

Za početak, važno je da su vam usne zdrave, što nije uvek lako postići. Koža usana ne poseduje zaštitni sloj - epiderm. To, sa jedne strane, znači da su krvni sudovi vidljiviji, što usnama daje lepu rumenu boju, i to je baš fino; međutim, nedostatak epiderma, kao i lojnih žlezda usne čini veoma osetljivim na pucanje i perutanje. Zato, ako vam usne lako pucaju, morate ih redovno negovati: u toku dana koristite grožđanu mast ili karmine koji štite i neguju usne, a u toku noći možete ih namazati, recimo, Pavlovićevom mašću (čuda čini za ispucale usne; u stvari, ako vam miris Pavlovićeve masti ne smeta, možete je koristiti i danju). Bilo bi poželjno (i ne samo zbog izgleda vaših usana) da ostavite cigarete; one će znatno ubrzati pucanje, isušivanje i starenje usana.

Ako vam se ne sviđa izgled vaših usana, naravno, koristićete šminku. Zgodan trik: pre nanošenja ruža, stavite podlogu (neku koja sadrži parafin), grožđanu mast ili olovku za usne - tako ćete popuniti sitne pukotine, pa će vaše usne izgledati glatko i puno.

Ne oklevajte da pitate dermatologa za savet. Imate fine linije iznad i ispod usana? Može da vam pomogne sredstvo poput retinoida (izdaje se na recept, a koriste ga i neki kozmetičari) ili neablativni laser, koji će poravnati linije na koži usana. Želite punije usne? Tu mogu prilično da pomognu kolagen, hijaluronska kiselina ili neko drugo privremeno sredstvo za popunjavanje mekih tkiva. Efekti traju do četiri meseca; moguće su alergije, pojava modrica, asimetričnosti i otoka.

Za kraj: budite realne u očekivanjima. Sa godinama, koža usana se tanji, isto kao i ostatak kože lica, i vaše usne gube punoću. To je normalan, prirodan proces koji se može usporiti i ublažiti - ali ne i zaustaviti ni eliminisati. Takođe, genetsko nasleđe tu ima svoju ulogu. Možete imati jako lepe usne, ali očekivati usne kao ta-i-ta glumica nije realno - a ni zaista poželjno. Vi ste ipak vi i kao takvi ste najlepši.



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He,meni se svidjaju moje usne Very Happy Koji sam narcis hiihihiihihihi od pre 2 godine koristim izuzetno svetlu sminku i ruzeve i nestavljam olovku,inace do tad nisam mogla da se zamislim bez ilovke na usnama...Lepo mi izgledaju usne kad stavim olovku,mogla bi opet da pocnem hiihiihih

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja imam prilicno pune usne al sam utivila sebi u glavu da stavim silikon *ebo me on...
A sto se tice sminke na usnama,inace sve zavisi za koju priliku se sminka,.inace mi stoji tamnija sminka..
olovku izbegavam jel mi OUT u poslednje vreme ali i ako je stavljam predjem preko nje puderom u prahu tako da ublazi jacinu...i nanesem sjaj..
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2004 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Med za ljepotu
Meke usne
Prije nego što legnete umasirajte na usne malo meda. Usta će vam biti meka i nježna.
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svijetla olovka i sjajilo....sasvim dovoljno nije prenapadno, a usne izgledaju punije..

_________________
 
majaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Jan 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majka priroda sminka il silikoni nema bas puno izbora Laughing
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to ti je il imas il nemas....ti silikoni nisu usne...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jacimovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je kvalitetan ruz i sjaj
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Max faktorov ruž za povećavanje usana!

_________________
 
danijelakn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 98

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje ti je" bebe" za usne
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prirodno je najlepse ali nisam protivnik estetske hirurgije

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
ooops
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Feb 2005
Poruke: 78
Mesto: Halmstad/Nis

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam bas pun usne i zato mi estetska hirurgija nije potrebna... Wink ne koristim ruzeve ni olovke zato sto mi se to ne svidje izgleda mi nekako previse... koristim samo sjaj za usne i to DIOR ADDICT ultra gloss...super je i daje jos vecu punocu mojim usnama..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kako do lepih usana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon