www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je sminka stetna????
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Angela123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 23
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Da li je sminka stetna???? Na vrh strane Na dno strane

dali sminkanjem unistavamo nase lice,dali nasa koza stari i dali je sminka stetna???????


_________________
A N DJ E L A *nis
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 6:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekada davno ljudi su verovali da je sminka stetna.....tada verovatno i jeste bila.....u danasnje vreme novih tehnologija i napredovanja u nauci, sminka ne samo da nije losa vec je u mnogim situacijama korisna.....kreme i puderi danas imaju spf faktore, hemikalije koje stite kozu od vanjskih stetnih faktora, preventiraju starenje koze, hrane kozu onim cim je mi ne hranimo, itd.,.....u danasnje vreme puno ima stetnijih stvari u vazduhu i vodi nego sto ce ikad vise biti u sminki....tako da ja mislim da nije stetna...dapace.....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dali je stetna, ali meni smeta kad je imam duze na sebi, posebno kad zaspim sa sminkom kad se probudim sva sam otecena, to je reakcija organizma da sminka steti mome licu. Za ostale neznam, ali vecinom sa koijma sam pricala slazu se da im smeta.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od sminke lice brze stari

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
nina`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 50
Mesto: SERiMo :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prekomernim kolicinama i jos ako je nekvalitetna nego sta je nego stetna

_________________
Dok je meni mene...
 
Tinna_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 75

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kozmetičke tvrtke tvrde da ne al mislim da nekvalitetna kozmetika itekako može naštetiti
 
desdemona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se cini (ili to tako stvarno jest) da mi se nakon stavljanja pa skidanja pudera povuce crvenilo s lica Rolling Eyes (dobro skinem puder Smile )
 
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje licno misljenje je da ne steti...skoro svaka vrste sminke ima neke dodatne kvalitete u sebi npr. prave se puderi sa specijalnim dodatcima koji pomazu da koza izgleda mladje i smanjuje izgled bora, puderi sa sastcima za borbu protiv bubuljica, maskare koje potpomazu trepavicama da budu jace i rastu brze, ruzevi i sjajevi za usne koje neguju.... Ma ima svasta, samo treba pronaci kvalitetnu stvar koja odgovara vasim potrebama i vrsti koze...

_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
powergirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2004
Poruke: 110

PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja recimo ne mogu da pronadjem pravi puder za svoje lice. na licu su mi prosirene pore pa kad stavivim puder pore se zatvore i odmah iskoce bubuljice.
 
TaJmA_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 11
Mesto: Stjrdal

norway.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je stara sminka, onda je stetna za lice.Mozes imati veliki problema s kozom kada ostaris.A nova sminka s raznim hemikalijama ne steti lice, i moze da pomogne protiv bubuljica.
Svaki kozmeticar bi preporucio da se ne spava sa sminkom na licu!Obavezno se mora skinuti prije spavanja,zapamtite to sljedeci put.
Ako je stara sminka, onda je stetna za lice.Mozes imati veliki problema s kozom kada ostaris.A nova sminka s raznim hemikalijama ne steti lice, i moze da pomogne protiv bubuljica.
Svaki kozmeticar bi preporucio da se ne spava sa sminkom na licu!Obavezno se mora skinuti prije spavanja,zapamtite to!


edit by knknpnkn
TaJmA_
Vidim da si nova, pa cu ti prvo pozeleti dobrodoslicu: Dobro dosla na Domaci!!! Very Happy
E, sad.....spojila sam ti postove, jer u PRAVILNIKU naseg sajta (za koji verujemo da si procitala Wink ) lepo pise, da se ne pisu poruke jedna za drugom. Kad nesto zaboravis da upises, kliknes na opciju "edit" i dopunis svoj post! Uostalom, procitaj opet pravilnik, bice ti jasnije!
Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i neznam...znam samo da meni gotovo uvek jako koristi...
Vazda mi se desava da mi izbije nesto na lice ni od cega, i kada ne bih imala sminku poludela bi..

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ana5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2005
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne koristite kvalitetnu naravno da steti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Da li je sminka stetna???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon