www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je sminka stetna????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja verujem da donekle i dalje jeste stetna, bez obzira na svu modernu tenologiju i sva moderna ispitivanja.Ipak, jako cesto, u nedostatku materijalnih sredstava veliki deo devojaka se i dalje odlucuje za jeftinu sminku i time unistava kozu lica.Nemammo mi jos uvek taj standard da se sminkamo, a ostajemo zdravi.Na zalost


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodi je tek da se tokom vremena razgradjuje i raspada. Ma koliko god bili kvalitetni u sebi moraju sadrzati neke emulgatore i sto ja sve znam jos koju sacuvaju prirodne sastojke. A svaka hemija je stetna koliko i pogodna. Fino je rekla knknpnkn da ako je umerena nece skoditi, ali neslazem se da nemoze ostetiti lice ako stoji vise od 5-6 sata na licu.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da kvalitetna sminka ne moze da steti licu...ja sam pronasla sminku koja mi odgovara i nemam problema sa licem....

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar kvalitet sminke nebi trebalo da steti lice....sa sminkom ni slucajno na spavanje to je pogubno za lice. treba koristiti dobra sredstva za skidanje sminke i dobru nocnu i dnevnu kreme pa sminka nece moci naskoditi licu
 
Diiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 6
Mesto: Sanski Most

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jes stetna ako je previse stavljamo i navece ne skidamo...ipak treba obratiti paznju na kvalitet..ali bez sminke se nemoze pa makar bila stetna!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko kaze da se ne moze bez sminke..sve je to stvar navike i ukusa Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da nije samo ako pred spavanje obavezno skinemo sminku,ocistimo lice i nanesemo kremu
koza mora da se odrzava

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju sminka nije nimalo stetna ja se stalno sminkam i nemam nikakvih problema sa licem
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stetna je ukolko je nekvalitetna,prosao joj rok upotrebe,ostetila se nepravilnim cuvanjem,itd.
I naravno umjereno koriscenje,treba pustiti kozu da dise!!!

Umalo zaboravih,sminku(posebno se odnosi na puder i kreme)treba prilagoditi svom tipu koze,u suprotnom eto odmah posledica.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u velikim količinama šminka je jako štetna,ali u malim količinama nije toliko štetna
 
sneskaCA
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 104
Mesto: CACAK

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi, ako nestavljamo u preteranoj meri.

_________________
Mozda nisu uvek pored tebe, mozda imaju probleme svoje...Bitno je samo da te vole, i da znas da pravi prijatelji postoje!!!!!!!!!
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Re: Dali je sminka stetna???? Na vrh strane Na dno strane

Angela123 je napisao/la sledeće:
dali sminkanjem unistavamo nase lice,dali nasa koza stari i dali je sminka stetna???????


Puder je neki veoma stetan ima u sebi olovo i druge stetne hemijske supstance.
Ja koristim terakota prah ( smedje-crvenu pecenu zemlju)
protrljam na dlanu malo tog praha sa kremom ili mlijekom za njegu koze
dobijem predivnu boju lica a koza dise - sve je prirodno.
Ova podloga za lice ima i ulogu zastite u ovim hladnim danima.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Da li je sminka stetna???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon