www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Piling
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnjih godinu dana koristim Kiehl kozmetiku i odlicna mi je.....mozda cak i najbolja do sada........maske su im fenomenalne....a kreme se brzo upijaju u kozu, a kad se uzme odgovarajuca tipu koze, nema sanse da se pokajete........piling im je isto super......iako sam skoro probala i neutrogena "chemical peel" i apsolutno sam bila odusevljena......svakom bih ga preporucila.... Smile

 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

piling je super...dobija se veoma meka koza... ja koristim avonov mnogo je dobar Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovno koristim piling i za lice i tijelo i super su
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre par godina sam otkrila Freeman-ov piling za lice i odusevljena sam njime, najbolji od svih koje sam probala. Preporucujem Wink
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim nivein piling i za moju kozu je jako dobar. Verujem da ima i drugih dobrih pilinga,ali ovaj koristim vec dosta dugo i ne menjam... Dobar je zato sto ti skida sve izumrele celije sa lica i tela, pa ti je koza tako mekana kao kod bebe...

_________________
Happy & Married
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim piling od afrodite za tjelo i najbolji mi je..........
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakako da dobro dodje barem mjuesecno odraditi piling,
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolji piling za svaki deo tela (od lica pa do stopala) najbolji onaj od pomesane kuhinjske soli i maslinovog ulja. Posle njega je koza svilenkasta i nezna kao bebina.
A za lice sam,pored ovog koristila jos antibakterijski piling, i on je isto super
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim piling- 2-3 puta tjedno

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A super je i ona Palmolive lupka sa pilingom, mislim da se zove 'spa'.A i divno mirise.... Smile
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

piling..njeguje kozu,obnavlja ju i čisti:9 koristim ga po cijelom tijelu od kokosa:)

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super mi je onaj Avonov od smeđeg šećera!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Piling Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon