www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plesanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a uvjek nabasam na neke antitalente a ja tako volim lesati,obozavam...ma pustam ih kako hoce da se motaju i smijem im se..a u glavnom i ne pokusavaju da plesu pa si ja nađem plesača za tu večer hehehe Wink


_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e, fakat sam ja imala srece. mislim, ako je to bitno, nije uopce. ali uvijek mi se dogadjalo negdje da me uhvati frajer koji super igra. poslijednji mi je doslovno "zadao domaci", hahaha, mnogo seksepilno igra plus i ja obozavam to i skoro svi su mi rekli ne daj boze kad vi izadjete na podijum Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voli da djipa ali cekam neko veliko desavanje da ga vidim na delu Mr. Green

inace moj momak MORA da zna da igra Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala priliku da ga vidim na djelu,a mislim da pojma nema,pusticu ga da sjedi a ja cu plesati...za njega Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni s jednim bivsem nisam igrala,a nisam ni pitala da li umeju da igraju,ne vidim zasto je to toliko vazno.
mislim,meni nije.
moguce da samo jedan od mojih bivsih zna da igra,buduci da je bubnjar i da stalno cupka nogama i nikad nije miran,on bi mozda mogao znati da plese,ali,nisam proveravala Rolling Eyes

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna kad vec mora i nema izlaza onda zna sve Mr. Green inace je malkice nespretan tako da bolje da sedi nego da mi se mota i da me gazi Rolling Eyes

Nije me stid jer ne ustaje ako ce me osramotiti Mr. Green kad ustane treba nesto znati i imati pojma sta radi u suprotnom nek se prelepi za stolicom Mr. Green
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim plesati i mogu plesati uvek ali samo uz muziku koju ja volim i slusam. Uz narodnu muziku neznam da se pomerim s mesta, kolo neznam da igram..
 
play_boy_bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2009
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj obozavam ici u diskoteke sa drugaricama,da ludujemo i plesemo...al mog dragog nikad nisam videla da plese...jedino kad je pijan Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 14, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
voli da djipa ali cekam neko veliko desavanje da ga vidim na delu Mr. Green

inace moj momak MORA da zna da igra Mr. Green




jao kako igra Embarassed Embarassed

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf,ja obožavam da plešem.Mogla bi ceo dan i celu noć Mr. Green

A što se momka tiče.. Pa on baš nije nadaren za ples Laughing Učim ga nešto al ne ide nešto. Meni to nije bitno.. Važno da smo zajedno a za ples ćemo se pobrinuti
Wink
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha Mr. Green
On zna igrati uhu,, jos je mlad (kao i ja) ali ne fali mu nista sto se tice toga.. Jest vise za plesanje u klubu nego za romanticno plesanje Wink
Ipak, malo mi je nezgodno kada on plese - neznam sto Shocked Mr. Green

Nije mi toliko bitno,, ali et' kad vec zna Wink

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plesanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon