www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lion King
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
adnanius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 72
Mesto: visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je jedan od boljih djecijih crtanih filmova zabavan za sve uzraste, ne samo za djecu.


_________________
Nivo inteligencije na planeti je konstantan a populacija raste
 
BarCG10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 91

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super film! Gledala sam Lion King i Lion King 1 1/2! Najbolji crtani film

_________________
*Ide maca oko tebe*
*pazi da te ne ogrebe*
*pali, mali, sa ovog sveta*
*s tobom sam dok imam cigareta*
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sladak crtac. Uvek ga rado gledam.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedini crtani koji mi se svideo!!Mogu reci da je dobar!!

_________________
Alexandar
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je crtac koji je ostavio na mene mnogo jaci utisak nego bilo koji drugi (crtani)film,prvi deo je narocito dobar ali zato treci nisam nikad gledao,pa bih voleo nekako da ga nabavim.Ona scena u prvom delu kada Scar otera malog Simbu je jedna od najtuznijih scena ikada zabelezenih u crtanim filmovima-bar po meni!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni najbolji crtani svih vremena uz njega promenim sva raspolozenja i dan danas od smeha do placa

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Wild Girl
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crtani je predivan!Al ne bih se bas slozila da je najbolji svih vremena.Ipak mu je Dizni ostalim svojim crtacima nabacio veliku konkurenciju.No, ja nikad ne bih mogla da se odlucim koji mi je od njih najbolji, sve ih obozavam! Very Happy

_________________
Zasto kazes ljubav, a mislis na sex...?
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep film za dechicu i one koji josh veruju u bajke Smile

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok je...šta se od diznija drugo i moglo očekivati mada ima dosta delova koji se nisu probili kod nas...valjda preko 3 komada...ja sam gledao sam 2...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro najbolji diznijev, oba dela su super

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocjena cista 10

gledala sam s djecom sva tri dijela i fantastican i poucan animirani film i za djecu ali i za odrasle..definitivno crtic koji mogu iznova gledati i svaki put potpuno uzivati u njemu

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam samo prvi deo. Sad
Cratc je fantastican! Stvarno je xtra! Volim crtace i dosta sam ih gledala, ali "Lion king" je naj...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Lion King Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon