www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupovanje DVD izdanja na trafikama!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Originalni muzicki diskovi i filmovi na dvd diskovima su cista piraterija.


Tacno,moja iskustva su da su izdanja na trafikama pored toga sto su uzasno zastarela i nekvalitetna(kako bi inace dobili tako jeftina prava na njih) cesto mnogo losijeg kvaliteta nego kod pravih pirata.
Naime,pravi pirat ce cesto hit filmove rezati u ful izdanju sa sve DTS i ostalim dodacima sto ovi "originali" nemaju.


 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za kucnu upotrebu.. losa slika

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
McJole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Avg 2005
Poruke: 10
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeka_ks je napisao/la sledeće:
Nije lose sta vise tako je bolje jer piraterije ima mnogo


Slazem se da piraterije ima mnogo, ali da je bolje kupovati Pink pirate to bash i nije najbolje. Kad se zna da diskove ili sam pravi ili kupuje u BUL sve se po meni svodi na isto... Vishe volim da odem u DVD klub i iznajmim ili kupim original na kom pishe Made in Germany ili Made in EU... Vishe sam siguran...

mozillafirefox_mf je napisao/la sledeće:
Originalni muzicki diskovi i filmovi na dvd diskovima su cista piraterija. Kupujem dvd diskove i oni su uglavnom od 9.4 gb. To su dvoslojni diskovi. Mislim da je to sramota za nasu drzavu. Udjes u cd tj. dvd shop disk nekog nepopularnog pevaca od 500 dinara pa na vise. A na kiosku za 250 dinara mozes pronaci sve novitete i to popularnih pevaca. Isto tako i za filmove. U cd shopovima preko 1000 dinara a na kioscima od 250 dinara pa na vise. Sramota. Pogledajte samo Grand reviju 150 dinara sa originalnim diskom. I to na disku dva albuma. A uz disk jos ide i casopis. Bruka.


Pa dobro, ti onda kupuj te diskove za 150 din od kojih vecina i ne radi. A i oni koji rade pola je neispravno ... Vishe volim i na ulici da kupim kod nekog CD/DVD-Rom-a nego ovo Grandovsko s***e...
 
Libraa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je bilo pametno uvesti prodaju DVD-a u trafikama, i to ne samo za distributere nego i za gradjane. Cinjenica je da u svakom poslu neko mora da bude na gubitku, tako da i video klubovi moraju malo da se potrude da privuku klijente sa jos boljim i novijim filmovima. Ja nisam kupila previse filmova, samo neke koji su mi bas zanimljivi, tako da uvek ima neki film koji bi trebalo da iznajmim iz video kluba. Jos nesto, cene nekih originalnih filmova na DVD-iju su veoma visoke, i to malo ljudi moze da prisusti, pogotovo ne mladi koji gledaju te filmove. Toliko od mene! New Spiral
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To i nije toliko lose, pogotovo za ljude kao mene, koji zive izvan Srbije. Uvek kada dodjem u Srbiju, obavezno kupim par domacih filmova na kiosku.

_________________
Mil-KG
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skroz super ideja...samo cekam sta ce jos da pocne da se prodaje na trafici?
malo je buljaski./.al to smo mi!
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno to nisu originali ali je dobra stvar sto svako moze da dodje do filma koji voli za normalnu cenu

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
VODONOSA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 157
Mesto: N O V I S A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njakit je napisao/la sledeće:
verovatno to nisu originali


Kada dobiješ fiskalni račun na kiosku očekuješ da dobiješ originalno izdanje...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznaju kako bi narod privukli da kupi film pa daju ta stara izdanja na kioscima. iskreno nisam nijedan kupio, ali su jeftini pa ako se nekom svidi neki ponudjeni film onda nek kupi, sto da ne

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: o.k. Na vrh strane Na dno strane

mnogo dobra stvar po male pare dvd film
 
silj@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 31

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je ok
 
Nikola BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lose, i ovako retko ko je kupovao originale, svi smo gledali divx... Mada steta zato sto je posecenost bioskopima opala...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kupovanje DVD izdanja na trafikama! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon