www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupovanje DVD izdanja na trafikama!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
spongebob
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Kupovanje DVD izdanja na trafikama! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o tome sto se pojedina DVD izdanja prodaju na trafikama po neverovatno niskim cenama. Da li to znaci i definitivno gasenje prodaje po prodavnicama gde ima i originalnih izdanja velikih filmskih kuca (warner brothers, 20 century fox itd) ili ne. Kazu da je Zeljko Mitrovic jaci i od drzave i da je sve ovo njegovo maslo,kupio covek fabriku dvd-a pa mora i da se isplati u najkracem roku. Neke kompanije su najavile i povlacenje iz nase zemlje zbog nemogucnosti legalnog rada. Izgleda da ce mrljavi dvix-ovi ponovo biti nasa realnost


_________________
*I Djavo Place Kad Dusu Mi Pogleda*
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lose sta vise tako je bolje jer piraterije ima mnogo

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupujem DVD-jeve, mada retko u poslednje vreme. Kupio sam oko 20, 30 naslova.
 
father
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 61
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta da kazu oni ljudi koji su pootvarali DVD klubove?
I to pre samo godinu,dve.
Koliko im je drzava dozvolila da rade?
Ko ce sada da im udje u klub kada na svakoj trafici ima da kupi DVD za 99din?
Strasno...jos jedan pokusaj grupe ljudi da maznu neku kintu na brzinu.
A posle,kad se ispucaju,kad nestane naslova koji mogu da idu za tako sitne pare?
Sta ce ljudima da kazu...samo smo se salili,ipak je DVD 600-700din?
A za to vreme u DVD klubovima,rafove je prekrila prasina i paucina!
I drzava,umesto da zastiti biznis rentiranja DVD diskova,koji im dugo vremena moze donositi novac od poreza i nameta.
Sta je ona uradila?Isto sto i uvek,okrenula glavu na drugu stranu.
Samo je pitanje koliko je naplaceno to okretanje glave.
Sve u svemu...sramota.
Jos jedno uzimanje para na brzinu!
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lose sta vise tako je bolje jer piraterije ima mnogo kupujem zadje sam bas kupila pre neki dan Vlada Georgija Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Originalni muzicki diskovi i filmovi na dvd diskovima su cista piraterija. Kupujem dvd diskove i oni su uglavnom od 9.4 gb. To su dvoslojni diskovi. Mislim da je to sramota za nasu drzavu. Udjes u cd tj. dvd shop disk nekog nepopularnog pevaca od 500 dinara pa na vise. A na kiosku za 250 dinara mozes pronaci sve novitete i to popularnih pevaca. Isto tako i za filmove. U cd shopovima preko 1000 dinara a na kioscima od 250 dinara pa na vise. Sramota. Pogledajte samo Grand reviju 150 dinara sa originalnim diskom. I to na disku dva albuma. A uz disk jos ide i casopis. Bruka.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je nacin na koji se oni bore protiv piraterije, i mislim da im uspeva. To sto kazes za Grand reviju, pa pogledaj samo koji su to CDovi, tj. koliko su stari. Njih vise niko ne kupuje, zato ovi stave veoma povoljnu cenu, i pocinju ljudi da kupuju.
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nisi upravu. Mozda izlaze stari albumi ali su vecinom albumi na kojima ima dosta hitova. Recimo pogledaj cd kada je izasao album Nemanje Nikolic. Njegov album je izasao i kosta preko 500 dinara u cd shopovima. A Grand je vec mesec dana nakon izlaska albuma izbacio reviju na kojoj se mogao naci njegov album.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
father
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 61
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se tema zove"Kupovanje DVD izdanja na trafikama!".
Kakve to veze ima sa grand revijom i poslednjim albumom Nemanje Nikolica?
Jel taj album u DVD formatu?
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nije u dvd formatu ali je to jos jedan primer piraterije. Veoma slicno kao i dvd diskovi. Jevtino a originalno tj. legalno.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
kursk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti DVD sa trfika su za kucnu upotrebu i nisu za klubove. Pa sto je mnogo mnogo je 150 dindzi da iznajmis film i to nisu originali (i u zabcu i u admiralu). Ovako kupis za 200 original, dobra slika, 5.1 zvuk-milina. JEdino sto smara jesu reklame na pocetku...
U svakoj zemlji postoje promo prodaje po niskim cenama, a to je ovo. Neki filmovi nikad nece na trafike, zato se i prodaju, npr GOspodar prstena je po 1500 din....
Ti grandovci nisu u dvd formatu, ali su u DVD kutijama, pa neko moze da se zezne Wink


Poslednja prepravka: kursk datum Pet Sep 02, 2005 3:17 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super akcija, pogotovu oni koji izdaju domaće filmove, jer su ih izređali sve žive,a što se tiče stranih ,trebalo bi malo novije naslove da izdaju :wav:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kupovanje DVD izdanja na trafikama! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon