www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada partner izgubi interesovanje...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Kada partner izgubi interesovanje... Na vrh strane Na dno strane

Drage moji dali vam se ikada desilo da vas partner jednostavno izgubi interesovanje za sex? sta onda uraditi? sta to znaci?
dali to znaci da je mozda nasao/nasla novog partnera? ili da ga/je mozda ne uzbudjujemo dovoljno? ili nesto drugo? sta vi mislite?


 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi!!!
Ne bih ja isao odmah na to da je mozda partner nasao/la nekog novog vec po meni zavisi koliko ste u vezi ako je to duze vreme onda je moguce da je doslo do odredjenog zasicenja ali to bi trebalo da bude prolazno!!!
Lek za to vidim u razgovoru i naravno u uvodjenju novih stvari (igrica, poza...) u svoj seksualni zivot koje trebaju da budu prosto neodoljive ali ne treba ih potrositi sve jer ko zna mozda nekad ponovo dodjete u istu situaciju!!!
Znaci treba prvo covek sam sa sobom da vidi sta to on nudi svom partneru kao i da zajedno razgovaraju o svojim zeljama i portebama!

_________________
Mislim STA RECI???
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da izgubi interesovanje za sex samnom? Jok!
Jednom samo je moj bivsi bio potpuno nezainteresovan za sex, a to je bio dan kad mu je pauk odneo kola...tako da mogu da naslutim sta mu se motalo po glavi pa nije bio raspolozen...
Sumnjam da to da li ga dovoljno uzbudjujemo ili ne moze da nestane preko noci ... ako sam se nekom svidjala ranije, a nista se u medju vremenu na meni nije promenilo, jedino obrazlozenje zasto sada nece da spava samnom je da tu nesto ne stima kako treba...moguce da je nasao drugu... Naravno podrazumeva se da to traje, jer svako od nas ima svoje trenutke kada nije raspolozen za tako nesto. Ali ako se to ponovi jednom, dva puta, 5 puta, 10 puta za redom .... nesto ne valja ...
Zato bih ga postavila pored sebe i trazila iskreno da mi kaze sta se desava...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba probati odevanjem i ponasanjem, ako to ne pomaze treba ga napraviti ljubomornim, to sigurno pali!
 
indijanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andrejice, razgovaraj sa njim. Upitaj ga da li je u stresu, ima li problema.. Nedostatak sexualne zelje, ne znaci - imati novog partnera.. Medjutim, ni ta opcija nije iskljucena.

_________________
Ljudi su najmanje iskreni prema sami sebi
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidis.. mozda je problem u tome sto sad dolaze ispitni rokovi....
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi se nije desilo da moj partner izgubi interesovanje, desavalo se da ga ja izgubim Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Nikad mi se nije desilo da moj partner izgubi interesovanje, desavalo se da ga ja izgubim Wink


e meni se sad to desilo... Wink
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kreni od sebe. Zbog odredjenih briga, stresa ili cega vec negativnog sto se desava u zivotu jedne osobe ta ista osoba moze da izgubi interes za sex. U tom slucaju partner treba malo razumijevanja i podrske a ne nadodati jos jednu brigu vise i praviti ga ljubomornim. Rolling Eyes
Meni se nije desilo da partner izgubi zelju. Zbog odredjenih svadjica u vezi desilo bi se da ja izgubim zelju (na kratko, ali eto...izgubila se na par minuta Embarassed ). Da je on taj koji je izgubi, pretpostavila bih da je odredjeni stres u pitanju te ga pustila jedno vrijeme na miru a ako se ta situacija produzi, popricala bih s njim. Ne zelim da glumim uvrijedjenu princezu jer nije po mome. Ako mi je stalo do njega prvenstveno zelim da se on sredi. Nikako ne bih predbacivala sebi, da je moja krivica jer ako do jucer nije mogao da skine ruke s mene, cisto sumnjam da sam ja kriva sta ih danas ne stavlja na mene.
Ako se problem nastavi, s njegovim zivotom je sve ok, nema stresa, nema briga...e ne odbacujem ni mogucnost da ga netko drugi "mrcvari" sa strane. A da je tako pa da saznam, napila bi mu se krvi. Da ja treperim oko njega jer mislim da mu nesto ne ide od ruke dok on spava s drugom, izgubio bi taj brzo zelju za sexom s tom doticnom koliko bi mu ja potrebnog stresa stvorila u njegovom savrsenom stress free zivotu. New Evil Ali to je ono, zadnja opcija 8) Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gledaj ja sam izgubila zelju a niko me je .... sa strane,niti sam u nekom stresnom razdoblju...
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
pa gledaj ja sam izgubila zelju a niko me je .... sa strane,niti sam u nekom stresnom razdoblju...


Faza zasicenja?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nemamo bas cesto odnose mozda 1 nedeljno ili eventualno 2 put...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kada partner izgubi interesovanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon